Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nem sűrűn vagyok itt gyakorin, és nem is történt még velem nagyon ilyen, de most mégis megkérdezem a ti véleményetek.

Szóval. Van egy srác. Egy évfolyamba járunk. Külsőre én helyesnek gondolom, belsőre viszont elég tapló, tudjátok, az a hú, de menő, mármint annak adja ki magát. De ha levenné az álarcát, akkor szerintem belsőre is bejönne. Múlt hét csütörtökön volt egy rövid, ámde velős beszélgetésünk az egyik szünezben egy teremben, amikor én még nem mentem ki, de ő már bejött. Olyasmit mondott, ami alapján meg akarja tudni a nevem (én tudom az övét, ezt ő is tudja, mert megneveztem), de mivel tudjátok, ő az egyik menőgyerek, így erre inkább nem reagáltam. Viszont azóta is eszembe szokott jutni, nem állandóan, de azért néha igen. Főleg a kétnaponta lévő közös délutáni óráinkon, bár akkor olyan, mintha észre sem venne. Kivéve a main, mert mintha ezen néha engem nézett volna, de legalábbis felém, viszont mivel ezt nem tudom pontosan, így gáz lehet az ötletem: tegnapelőtt eszembe jutott egy jó kis visszavágás a múlthét csütörtökre, viszont félő, hogy ő már rég elfeljtette, meg az is, hogy nem lesz rá alkalmam, mert sokat lóg a barátaival, előttük viszont biztos, hogy nem válaszolna normálisan, hanem flegmán, bunkón, megalázóan. Azért is félek attól, hogy netán meg fog tetszeni, mert egy pár hónapja volt valami hasonló, és nem lett túl szép vége. Szóval a véleményeteket szeretném kérni a helyzetről, bármelyik mondatra, bármilyen tanáccsal, csak segítsetek kigabalyodni a fejemben lévő gubancból, mert egyedül nem megy. Köszönöm a normális válaszokat, előre is!

L



2022. márc. 23. 20:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne nagyon jó külseje akkor is megfogott volna?

Mert gondolom akkor már nem csak álarcnak gondolnád 😂

Hagyjuk már ezt, keress egy normális srácot, ha ennyire kapcsolatot akarsz.

2022. márc. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Akkor is felkeltette volna az érdeklődésemet, mert amúgy csak látásból ismertem, de.

Mivel beszéltünk pár szót, és azután gondolkodtam el rajta, elsősorban nem a külseje fogott meg, hanem a belsője, és ezen beszélgetés közben fedte fel egy kicsit az álarcát.

De könyörgöm, tegnap írtam, hogy már megoldódott, hagyom a srácot, szóval ennyi.

2022. márc. 24. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!