Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

16/F

Van egy lány aki elképesztően gyönyőrű és jó ember is.


Mindketten tisztáztuk már hogy szeretjük egymást.


Én viszont nem tudom hogy belemenjek-e ebbe a kapcsolatba mert szerintem nem lenne jo vége

Amik zavarnak hogy a lány nagyon sok fiuval beszél (nekem csak ő van) nem tudja és akarja kimutatni az érzéseit , nem tudja éreztetni velem hogy szeret és fontos vagyok neki , közölte is velem hogy ezeken nem kívánkozik változtatni , lazán veszi a kapcsolatot neki nem én vagyok a legfontosabb , nem engem szeret a legjobban , nem hozna értem áldozatot.


Viszont én nagyon szerelmes vagyok belé és nem tudom mit tegyek😕



2022. ápr. 1. 22:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból és jóindulatból mondom, hogy hagyd a fenébe, mert nagy csalódás lesz a vége.
2022. ápr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Anonymus12356534 válasza:
100%
Igazad van 1-es
2022. ápr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Annyira sajnálom

Mert arany lelke van

És gyönyörű szép

2022. ápr. 1. 23:56
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2022. ápr. 1. 23:56
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért annyira nincs aranylelke, ha nem veszi figyelembe, hogy téged mi zavar. Magyarán leszarja. Nem vagy neki fintos, tehát nem is szeret, csak mondja.

Akit szeretek, azért képes vagyok áldozatot hozni.

Áruld már el, hogy akkor miért is van aranylelke?

2022. ápr. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
*fontos
2022. ápr. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Törődik mindenkivel,nem bánt senkit
2022. ápr. 2. 07:33
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát veled nem törődik, az biztos.

Ha törődne, akkor fontos lennének neki az érzelmeid.

Már bocsánat.

2022. ápr. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Mondta hogy nagyon szerelmes belém

És én nagyon szeretethiányos vagyok

Így annyira rossz érzés mikor úgy viselkedik velem mint egy random emberrel

mindig tőlem várja a kezdeményezést mindenben

2022. ápr. 2. 08:19
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

MONDTA!

De a tettei mást mutatnak.

Figy! Nekem az első kapcsolatom hasonló volt. Százszor leirta egy nap, hogy szeret, én pedig hittem a szavaknak.

Viszont elhanyagolt, alig találkoztunk, mondig volt valami kifogás, nem érdekele ha bajom vplt, kvázi egyáltalán nem törődött velem.

Belebetegedtem, aztán véget vetettem az egésznek.

Később rájöttem, hogy a szavak SEMMIT nem számítanak. Elhatároztam, hogy többé nem hiszek mindent el.

Most van egy barátom, a csillagokat is lehozza nekem. Fontos neki, hogy én mit érzek, soha nem akar megbántani (én sem őt). Ha bánatom van, egész éjjel rágódik rajta, segít a céljaimat elérni, stb.

NA EZ A TÖRŐDÉS!!!

2022. ápr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!