Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

16/F

Van egy lány aki elképesztően gyönyőrű és jó ember is.


Mindketten tisztáztuk már hogy szeretjük egymást.


Én viszont nem tudom hogy belemenjek-e ebbe a kapcsolatba mert szerintem nem lenne jo vége

Amik zavarnak hogy a lány nagyon sok fiuval beszél (nekem csak ő van) nem tudja és akarja kimutatni az érzéseit , nem tudja éreztetni velem hogy szeret és fontos vagyok neki , közölte is velem hogy ezeken nem kívánkozik változtatni , lazán veszi a kapcsolatot neki nem én vagyok a legfontosabb , nem engem szeret a legjobban , nem hozna értem áldozatot.


Viszont én nagyon szerelmes vagyok belé és nem tudom mit tegyek😕



2022. ápr. 1. 22:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2022. ápr. 2. 10:58
 12/15 NTBS ***** válasza:
Engedd el. Ő nem a te érzelmeidre vágyik.
2022. máj. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ebből még bármi lehet, főleg, ha tisztáztátok, hogy szeretitek egymást. Viszont ez csak akkor működhet, ha elfogadod, hogy ő ilyen.

Meg az sem mindegy, hogy a többi fiú akikkel beszél csak a barátai, vagy velük is randizik?

2022. máj. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Sztem téged is úgy sorol be mint egy sima barát csak mást mond
2022. máj. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Update : átvészeltük a nehéz időszakot és azóta nagyon boldogak vagyunk együtt🥰
2022. júl. 18. 00:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!