Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet jó párkapcsolatot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jó párkapcsolatot kialakítani egy borderlineos tüneteket produkáló egyénnel?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 26. 10:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem igy tapasztaltam
2022. ápr. 26. 12:39
 12/16 anonim ***** válasza:
29%
Minket nem érdekel, mit tapasztaltál, válaszoltunk a kérdésedre.
2022. ápr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Dög
2022. ápr. 26. 12:48
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet amúgy, de több tényezőtől függ. Én pl szinte minden borderline tünetet produkálok, talán nem olyan vészesen, viszont valami bajom szerintem biztosan van a depresszión kívül (ha más nem is, akkor trauma miatt valami személyiség torzulás), de még nem vagyok 18, így nem is diagnosztizálhatnak. Ennek ellenére viszonylag jól működik a kapcsolatom (már 2 éve), a párom nagyon türelmes és nagyon szeret. De nagyon sajnálom szegényt, biztos vagyok benne hogy szenved mellettem.
2022. ápr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire súlyos.
2022. ápr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
3-as hozzászóló te is olvass utána, ugyanis ezek nem kémiai folyamatok mentén alakultak ki. Erősen vitaott meg a gének hatásai is. Koragyerekkori traumatikus sérülések okozzák. Szülő kapcsolati seb, és nem konkrétan hogy verik hanem elhanyagoltság érzelmi érvénytelenítes... Ha kémiai folyamatok lennének akkor lehetne gyógyszerrel valamint alakítani, mint mondjuk egy szorongáson.
2022. ápr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!