Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha beleszerettem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha beleszerettem a legjobb fiú barátomba?

Figyelt kérdés
Amikor megismerkedtünk ő single volt nekem viszont volt párom. Időközben szétmentünk, aztán amikor sírtam az exem után mindig ő vigasztalt, illetve ő sem volt túl a volt barátnőjén ezért egymást nyugtattuk egy ideig. Aztán egy ifő után elkezdett nekem udvarolni de én még mindig az exem után sírtam ezétt az összes próbálkozását vissza utasítottam. Kb egy hónapja viszont lett barátnője és én nagyon örültem amikor elmesélte, jó érzés volt h végre boldognak látom, illetve én is túl estem az exemen ezért én is boldog lette. És ez így ment egészen múlthétig, ugynis találkoztunk a sráccal és hát hogy mondjam, belekerültünk egy elég intim helyzetbe amit én nem tudok kiverni a fejemből. Az történt, h sétálgattunk a faluban és néhány helyen lefotóztam mert szeretett volna új profilképet. És egyik helyszinről miután kijöttünk megálltunk az út szélén és ölelkeztünk. Pontosabban velem szemben állt de nagyon közel és így tök random öleltük át egymást. Aztán ő megfogta az államat, mint aki meg akar csókolni, teljesen olyan volt mint a romantikus filmekben amikor a szerelmes pár először csókolózik. Én pedig megijedtem ettől, mivel van barátnője én pedig aznap még nem éreztem iránta semmit. (Pontosabban már akkor is bennem volt az hogy alapból nem vagyok bújós de már egy ideje jól esik őt ölelni, egyre többet keresem a társaságát és ha nem hívasozunk kicsit hiányzik meg olyan fura nélküle) ezért ráhajtottam a fejem a mellkasára, de nagyon felizgatott az érintése. Kicsit így maradtunk, aztán amikor elengedtük az ölelést azt mondta h b+, de nem ilyen káromkodósan hanem olyan huncut hangsúllyal. Megkérdeztem h mi az, de azt mondta hagyjuk, jobb ha nem tudod stb. Én ezzel húztam egy kicsit az agyát de hamar elengedtük a témát. Pár órával később mikor hazaértünk megkérdeztem tőle h mi az amiről nem szabad tudnom, és azt írta fel állt neki. Nah itt meg jobban elkapott a víz esés és nem tudok magammal mit kezdeni, folyton ezen agyalok, mit tegyek? Nem szeretnék belemászni a kapcsolatukba.
2022. máj. 28. 22:43
 1/10 A kérdező kommentje:
Így utólag vettem észre néhány helyesírasi hibát, ezt nézzétek el nekem.
2022. máj. 28. 22:44
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Meg akar húzni a csaja mellett. Gerinctelen kis senki...
2022. máj. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Meg leszel húzva anyukám
2022. máj. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Egyszerűen CSAK a szexet kívánja veled. Mást nem.
2022. máj. 29. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Barátság extrákkal. De nem lesz több.
2022. máj. 29. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

Ha egy fiú úgy “udvarol”, hogy b…meg, az neked se nem barátod, se nem akar veled járni. Túl sokat képzelsz a srác köré.

Nincs olyan romantikus lelke. A szexre hajt.


Érdekes lenne tudni, hogy ő hogyan mesélné a történetet.

2022. máj. 29. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem az is lehet, hogy nem akar tőled semmit
2022. máj. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kétesélyes a dolog. Az biztos, hogy vonzódik hozzád testileg, és mivel azt mondtad, hogy korábban udvarolt, lehet még érzései is voltak/vannak irántad, csak nem akarja megcsalni a barátnőjét.

Beszélj vele erről, hogy most akkor mi van köztetek, és ha azt mondja, tetszel neki, akkor vagy szakítson a barátnőjével, vagy kerüljétek el egymást, mert az mindkét félnek csak szenvedés, ha szeretik egymást de közben valamelyikőjük párkapcsolatban van.

2022. máj. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Figyelj! Barátnője van, ne vegyél részt abban, hogy megcsalja azt a szegény lányt. Másrészt gondolj bele, hogyha ezt a lányt ilyen simán megcsalta (volna), akkor veled is megcsinálhatná. Én tuti leállítanám a helyedben.
2022. máj. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%

Hány évesek vagytok?


Szerintem más kapcsolatába ne mássz bele, ha a mostani párját meg ,ha megcsalná akkor se lehet igaz ember.

2022. máj. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!