Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondtam, hogy nem állok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondtam, hogy nem állok készen a csókra, azonban egyre jobban azt érzem, hogy szeretném, hogyan mondhatnám el neki?

Figyelt kérdés

Szóval...a barátommal nem régóta vagyunk együtt, és azt mondtam neki, hogy nem állok még készen a csókra, de ahogy egyre többet vagyunk együtt, egyre jobban szeretem, és egyre jobban szeretném, ha megcsókolna, vagy én őt. Csak félek vele ezt megbeszélni. Tudom, 1000 meg 1000 ilyen kérdés van, de mégis szeretnék segítséget kérni, hogy hogyan mondhatnám el neki.


A trollok és a vadbarmok kíméljenek, köszönöm!



2022. dec. 18. 16:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell mondani. Csókold meg te amikor épp romantikáztok.
2022. dec. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem mondd el neki hogy gondolkoztál és szeretnéd ha csókolóznátok. Azért mondd el neki ahelyett hogy lesmárolnád, mert lehet hogy ő akarja kezdeményezni.
2022. dec. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!