Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki vagy csak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy csak a szokásos flört?

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályomban, kilencedik óta ismerjük egymást (középiskolásak vagyunk). Nagyon központi ember, mindenki kedveli, mert nagyon közvetlen, kedves, jófej és kábé mindenben benne van. Viszont az a fajta srác, aki enyhén, de flörtölős stípus, legalábbis az osztályban a legtöbb lánnyal. Velem is. Nem beszélünk gyakran, de mindennap egy pár szóra bisztosan sor kerül, és mikor velem beszélget, úgy érzem, hogy más, mint egyébként. Én is más vagy olyankor, lehet, hogy tetszik a srác, nem tudom, de vele mindig azt érzem, hogy ismer, a legigazibb énemet. Ez lehet, hogy nyálasan hangzik, de akkor is.

Nem tudom, ez mennyire számít flörtnek, de gyakran áll meg túl közel hozzám, állandóan lenyúlja a telefonomat és a háttérképemet vagy a tokomat nézegeti és kérdezgeti, hogy miért olyan (pozitív értelemben), ha egyik barátnőmmel vagyunk és úgy kezdünk vele beszélgetni, akkor inkább rám figyel, nekem válaszol, ilyesmik.

Persze még van sok, de nem tudom eldönteni, hogy tetszem neki, vagy ő egyszerűen ilyen?

Előre is köszi minden választ!

16L



2023. jan. 7. 11:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírási hibákat😅
2023. jan. 7. 11:38
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt inkább az osztálytársaid tudják, ők látják. Kérdezz rá egy barátnődnél hogy ő hogy gondolja.

Meg amúgy eleg tökös srácnak hangzik így a leírtak alapján, ha szeretne valamit akkor majd kezdeményez. Ha meg te szeretnél akkor adogasd szépen a jeleket.

2023. jan. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerjétek meg jobban egymást, és majd idővel eldől, hogy akar e többet.
2023. jan. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, kösz a válaszokat
2023. jan. 7. 14:44
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem bejossz a fiunak mivel nekem is volt egy ilyen osztalytarsam es o is ezt csinalta es volt olyan hogy bokolt nekem pedig csak baratok voltunk es egyszer kerdezte tolem hogy hova megyek es azert kerdezte mert szerintem velem akart lenni es nagyon jol esett nekem… De en sem tudtam eldonteni mit erzek iranta mert lehet hogy csak tulsagosan hianyzott mikor nyari szunet volt meg ilyenek de nekem o volt a mindenem es lehet el kellett volna neki mondanom hogy mit erzek mert lattam rajta hogy o akar valamit. Egyszer mikor beszeltem hozza akor a szamra nezett es en nagyon beparaztam es ezt ra kozben es aaa uristen nem rudtam mit csinaljak ha nem oran lettunk volna akkor biztos megvsokoltam volna. Szerintem kezdj el kisebb jelekkel utalni a fiunak irj ra likeold egy kepet vagy valami ilyesmi
2023. jan. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy megosztottad ezt és megfogadom a tanácsot!
2023. jan. 7. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!