Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van rá esély, hogy lesz így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy lesz így valakim?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az a problémám, hogy nagyon csúnya vagyok, még soha nem volt senkim. Nemcsak barátom, még csak ilyen alakulóban lévő sem, semmi. Kívül-belül ronda vagyok, én voltam/vagyok sz egyetlen az ismerői körömben, akinek soha nem ölt egy udvarlója, aki senkinek se tetszett. Minden barátnőmnek volt már legalább egy párja, nekem senki. Mindig nagyon vágytam valakire, akit szerethetek, akivel imádunk együtt lenni, megnevettetjük és támogatjuk egymást, de sosem volt esélyem sem. 4 éve tetszik egy fiú, aki inkább lenne öngyilkos, minthogy velem összejöjjön. Unalmas, ronda, buta vagyok. Van esély, egyáltalán arra, hogy rám talál a szerelem? Lesz valaha valakim?



#tini #barát #szerelem #plátói #reménytelen #ronda #egyedül #csúnya #unalmas
2023. ápr. 1. 19:40
1 2
 11/13 anonim válasza:
83%
Lehet csak túl erős az önkritikád. De mégha nem is vagy olyan csinos , biztos van benned valami szeretnivaló. Ahogy előttem is írták dolgozz az önbizalmadon.
2023. ápr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 NTBS ***** válasza:
35%
Szerintem van. Csak álmodj, hídj, cselekedj és megvalósulhat.
2023. ápr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
76%

*higgy (a híd az a folyó felett ível át)

"Unalmas, ronda, buta vagyok."

Miért mondasz magadról ilyeneket? Vagy ezekkel a szavakkal zaklatnak a társaid?

2023. jún. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!