Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy szakítás után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy szakítás után 10 hónappal se tudok túllépni?

Figyelt kérdés
Minden egyes nap az időm nagy részében rá gondolok. Ő volt az első fiú akit szerettem. Azóta volt 2 több hónapig tartó szexkapcsolatom, nem vagyok ilyen téren magányos, egyszerűen nem akarok nyitni senki felé, ami kapcsolat. Minden héten sírok. Aki nem ismer azt gondolná, hogy folyton nevetek, jó kedvem van. Borzasztóan érzem magam az egész helyzettől.

2023. máj. 9. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Én is folyton rá gondolok,nincs ebben semmi különös.Csak már több baj volt vele mint amennyi egészséges,ezért kellett otthagyni.Félrekúrt meg minden baja volt.
2023. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első kapcs mindenkinek mérföldkő, amin nehéz túllépni. Sok idő kell hozzá, és tulajdonképpen sohasem felejtik el az emberek. Csak egy idő után könnyebb lesz rá visszagondolni.
2023. máj. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyi ideig voltatok együtt. Azt mondják, amennyi ideig együtt voltatok, addig tart feldolgozni egy rövidebb kapcsolatot. (tehát nem egy 25 évest).


Nálam ez így is volt annak idején. Két évig tartott, két év volt, mire teljesen kihevertem.

2023. máj. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan ami 2 évig szétb..ott lelkileg…de az is elmúlt azért
2023. máj. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőre életed végéig emlékezni fogsz, ez természetes helyzet.
2023. máj. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

24 évesen voltam először szerelmes.

4-5 évbe telt mire tudtam róla úgy beszélni,hogy ne sírjam el magam.

Ma már csak egy emlék,azt nem mondom,hogy szép,mert amikor elhagyott a lelkem egy része meghalt.

2023. máj. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!