Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális hogy így érzek 1...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy így érzek 1 évvel a szakítás után?

Figyelt kérdés
Szóval 1 éve szakított velem ex-barátnőm. Hónapokig próbáltam érte küzdeni hogy adjon egy második esélyt a kapcsolatunknak, de sajnos annyira gyűlöl hogy nem volt erre hajlandó. Emiatt hónapokig nagyon kivoltam mert totál szerelmes voltam belé. Utóbbi 2-3 hónapban kezdett enyhülni ez. Mostanra már ott tartok, hogy nem tudnék vele még egyszer együtt lenni, tehát már nem vágyom arra hogy újra együtt lehessünk. Viszont éjszakánként még mindig gondolok rá és néha hiányzik az ölelése, a mosolya, stb. Illetve sok közös emlékünket (képek és hasonlók) még mindig őrizgetem. Nézegetni nem szoktam őket, csak emlék gyanánt tartogatom őket. Egyszóval, szerelmes már nem vagyok belé. Viszont múltkor megláttam az utcán (nem mentem oda hozzá vagy ilyesmi, és ő nem vett észre engem) és egy pillanatra úgy éreztem hogy majd megáll a szívem. Normális hogy egy évvel a szakítás után még mindig vannak ilyen gondolataim/érzéseim?

2019. máj. 29. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 3 éve mentem szét a legelső barátnőmmel, a ténylegesen legelső nagy szerelmemmel. Azóta is eszembe jut néha, hogy milyen volt az ölelése, a csókja. Nem hiány szinten, csak néha ha úgy magányos vagyok, jó érzéssel tölt el a gondolat, hogy egy vele volt részem ezekben a dolgokban legelsőnek. (Az utcás sztori nálam már másfél - 2 éve nincsen jelen mondjuk.)


Szóval, szerintem normális.

Ha meg nem, akkor mind a ketten h*lyék vagyunk legalább, nézd a jó oldalát! :D

2019. máj. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is legelső szerelmem/párkapcsolatom volt. Valószínűleg azért érzünk így akkor, mert első volt és az első azért az mégiscsak egy "nagy dolog" úgymond. Azóta volt már párkapcsolatod? És ha igen, akkor is éreztél így?
2019. máj. 29. 18:59
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, és egyébként egy az egyben ugyanúgy érzek mint te. Szóval nem is feltétlen hiányszinten (ritkán van, hogy konkrétan hiányzik), hanem csak szép és jó érzéssel tölt el visszaemlékezni ezekre. Remélem exem is így gondolja, annak ellenére hogy utál, és talán a jövőben amikor már csillapodtak nála a kedélyek, remélem hogy egyszer talán még beszélünk. (neki is első szerelme voltam).
2019. máj. 29. 19:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti, ő volt az első, akivel sikerült hosszabb távon együtt maradnom, és szerelmes is voltam úgy igazán. Azóta csak futó kalandok voltak, ilyen maximum másfél hónaposak. A volt barátnőm emlékei nem befolyásoltak ezekkel a lányokkal kapcsolatban már semmit sem, szimplán velük nem éreztem azt a nagy "tüzet" , valahogy mindig alább maradtak az érzések vagy nálam, vagy náluk. Valószínűleg csak nem a megfelelő emberekbe botlottam bele. :D
2019. máj. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!