Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Szakítsak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szakítsak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel lassan fél éve együtt vagyok semmi olyat nem csináltunk. Egy hétig nem beszéltem vele és rájöttem hogy ugyan olyan az életem vele és nélküle nem hiányzott ami elgondolkoztatott. Rájöttem hogy nem szeretnék vele együtt lenni és nem tudom mit tegyek vagy hogyan mert ő engem nagyon szeret (és az osztálytársam is).

márc. 18. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljesen érdektelen, és hidegen hagy akkor nyilván szakítani kell.
márc. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás
márc. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Lehet még érdemes kicsit várni és csak aztán meghozni a döntést.
márc. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez eléggé kényszeres/megszokás alapú kapcsolatnak tűnik, azzal pedig az a probléma, hogy foglalja a helyet a valóban hozzádvaló, lehetséges jövőbeli párjaid elől. Végül is kapcsolatban vagy, ha normális a másik fél nem fog rádhajtani így, szóval érted a problémát, ez sokakat eltántorít, pont a normálisabb embereket. Aztán ez hogy 1 hétig nem beszéltek és semmi, ez pedig a mostani "kapcsolatod" minőségét jelzi. Igazából csak húzzátok egymás idejét, ideje lenne különválni. És keresni a tényleges jó partnereket.
márc. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4es teljesen jól leírta, illetve Te magad is jól, racionálisan átgondoltad, és igazából beláttad, hogy nem szeretnél vele együtt lenni, ahogy leírtad. Ilyenkor nem érdemes már kamu indokokkal húzni, tényleg jobb túlesni a szakításon, később csak még jobban fájna (jelen esetben a fiúnak főleg)
márc. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát érdekes. én ha a párom közelében lehetek, sosem éreznék semlegességet. Te érzel valamit amikor együtt vagytok?
márc. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a szerelem rózsaszirmokat csempész a szürke hétköznapokba
márc. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Beszéld ezt meg vele, és váljatok el egymástól. Neki valószínűleg rövid távon rosszabb lesz mint neked, de hosszú távon mind a ketten jól jártok. Az ne riasszon el hogy az osztálytársad. Normálisan kel elválni egymástól, nem megalázva azt akinek mélyebbek az érzelmei, és akkor nem lesz kínos a dolog később.
márc. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!