Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szakitsak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakitsak?

Figyelt kérdés

osszejottem tegnap az egyik nagyon jó fiu haverommal,mert úgy ereztem szeretem és mert sokan azt mondtak jok lennenk együtt.

De ma rajottem hogy mégis csak baratkent szeretem. Es nemtudom hogy mondjam el neki ezt, mivel ő nagyon szeret engem és nem szeretném megbantani.


valami kimeletes mod kellene.



ápr. 1. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Várj még. Bizonytalan vagy. Lehet, holnap találkoztok, és valami megindít a szemében.


Ne játszadozz felelőtlenül a másik emberrel.


Lehet, hogy csak pillanatnyi hangulat volt, lehet, hogy valóban kezdődik valami.


Ne hagyd, hogy beleélje magát. Adjatok időt egymásnak, hogy valóban átminősült-e a barátságotok.

ápr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Adom #1-es véleményét. Ne egy-egy random érzés alapján dönts, várj még napokat, heteketm
ápr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
16%
Dugjatok, utana kiderul
ápr. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!