Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Még ilyet nem éreztem! Szerelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még ilyet nem éreztem! Szerelmes lennék?

Figyelt kérdés

16 éves fiu vagyok,sok csajom volt már de nem nagyon jelentettek nekem sokat!

de most van egy lány egy közös barátunkon keresztül ismertük meg egymás és az utobbi napokban sok idöt töltöttünk eggyüt,ám most haza kell mennie és sajna messze lakik tölem.Állandoan csak rá gondolok már két napa és olyan rossz hogy nincs itt ! akkor most szerelmes lennék belé ? vagy mi ?

köszi a válaszokat!


2015. aug. 23. 01:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ertem ezeket a kerdeseket! Az embernek ezt maganak kell tudnia.
2015. aug. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

csak én nem vagyok az a "érzelmes" tipus !

ezért furcsa nekem most ez a szitu

(am meg sztem azért van az oldal hogy kérdezzünk ,ha nem tetszik a kérdés nem kell válaszolni )

de bocsi ha tévedek

(ezt nem bántásbol irtam )

2015. aug. 23. 01:26
 3/5 anonim válasza:
Ha szerelmes vagy, azt érzed.
2015. aug. 23. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Az előzőnek igaza van.

csak jobban vonzodsz hozza mint az atlaghoz,ha szerelmes lennel azt egyszer sem kéne kérdezned magadtól.

2015. aug. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia, szerintem lehet hogy ez a lány csak izgatja a fantáziádad és nem szereted, vagy csak nem akarod elfogadni hogy szereted.
2015. aug. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!