Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok? Fiúk válaszá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok? Fiúk válaszát is várom?

Figyelt kérdés

Annyira szeretném a kiszemelt fiút megismerni, találkozni együtt lenni vele. Nem ismerem csak látásból, de szerintem mi teljesen összeillőek vagyunk. Láttam már, hogy figyelt, utánam nézett, meg ilyesmi, de nem tesz semmit. Nekem iszonyatosan tetszik. Szerintetek? Kezdeményezni nem fogok, mert félek, hogy nyomulásnak veszi. Valami jelet kellene adnom neki, hogy rájöjjön hogy lenne esélye. Buszról többször néztem, és láttam hogy ő is nézett. Nem tudom, fiúk mit gondoltok? Ti mikor csináltok ilyet? Ha tetszik egy lány?

17/l



2015. aug. 30. 14:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
figyelj, nem ismered hogy vagy belé szerelmes? Teljesen összeilletek aha, hogy ha nem is ismered?? "Kezdeményezni nem fogok" Ne várd a sült galambot a szádba, csinálj valamit FFS
2015. aug. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem, nem ismerem. csak látásból, de láttam már ahogy nevet, tudom mi érdekli, kívülről is megfigyeltem, és a viselkedését is tudom, mire hogy reagálna. És ezekből következtetek. Lehet, hogy te pont nem éreztél még ilyet, de attól hogy a másik így érez nem kell lehordani. És ha érdekel, én jelöltem be, vissza is jelölt, aztán miután felköszöntött, utána nemsokkal rá is írtam, de nem reagált vissza. Nem akarok feltűnősködi előtte.
2015. aug. 30. 14:42
 13/15 A kérdező kommentje:
Jaa..és hol volt kijelentve hogy szerelmes vagyok belé? Kérdés és kijelentés között van különbség azt hiszem.
2015. aug. 30. 14:43
 14/15 anonim ***** válasza:
Es mikor irtal ra? Lehet h elfoglalt volt, es ezert nem nezte meg. *-*
2015. aug. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Azóta már eltelt 2 és fél hónap ;)
2015. aug. 30. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!