Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek szerintetek? Totál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek? Totál tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel elég régóta jóban vagyok. Ő 22 éves, én 23. Az egyetemen ismerkedtünk meg. Régebben megtettszett nekem, ezért is kezdtem el vele beszélgetni. Mikor úgy éreztem kezd alakulni a dolog, ő beadta, hogy van barátja, aki Angliában él. Ez nem volt kint neki a facebookon, először azt hittem volna hogy kifogás, de utólag kiderült, hogy tényleg van neki. Az egymás iránti érdeklődés viszont megmaradt. Méghozzá nem is akárhogy. Minden problémánkat megosztottuk a másikkal, és sokszor olyan szexuális tartalmú dolgokkal célozgattunk a másik felé, hogyha ő az én barátnőm lenne, halálosan féltékeny lennék, és óriási parádét csapnék belőle, ha tudnám. A kapcsolatunkat nem tudom hova tenni. Nagyon jó barátok vagyunk, talán túl jók is. Ha nem lenne barátja, meggyőződésem, hogy lenne köztünk valami. Az utóbbi két hónapban viszont alábbhagyott az a vonzalom amit az utóbbi időben éreztem iránta. És most jön a csavar. A barátnője elkezdett nekem őrült módon tettszeni. Nem szexre kellene, én tényleg olyan barátnőt szeretnék, mint ő. Úgy gondoltam, hogy jobban teszem ha ezt elmondom a lánynak, hiszen nyilván nem esne neki jól, ha a háta mögött csapnám a szelet a barátnőjének, ráadásul talán még segítene is nekem. Viszont ezt a vallomásomat egyáltalán nem úgy fogadta, ahogy szerettem volna.. Lehetne rosszabb is, de egyáltalán nem úgy tűnik hogy tetszik neki az ötlet, és egy hete nem beszéltünk, úgy, hogy minden nap írkáltunk egymásnak. Kelletlenül válaszolt arra, hogy tetszik, kicsit amolyan leb*szásnak éreztem.. Arra mégsem számítottam volna, hogy azonnal össze akarna vele hozni, de azt tényleg nem szerettem volna, ahogy ezt a tényt ő tudomásul vette.

Régebben, ha nem beszéltünk pár óráig, ő mindig megtörte valahogy a csendet, most viszont egyáltalán nem ír. Szerintetek tettszem neki? Többet érez irántam? Vagy csak önző? De miért, ha van barátja? Mit csináljak? Írjak neki? Mondjam meg, hogy komolyan tettszik, és nem csak egy alkalomra kéne? Felejtsem el a másik lányt? Nem akarom, mert nagyon tettszik, és egy barátnőm sem volt még eddig.:(

Kérlek segítsetek, köszönöm.



2015. nov. 25. 19:36
 1/2 Perfectrush válasza:

Jesszus testvérem, te aztán nyakig vagy az érzelmekben. :D


Az 1-es lánynak valószínűleg tetszettél, de mivel volt barátja, ezért gyakorlatilag kispadra ültetett téged. Azért volt benne úgy a kétértelmű írogatásban, mert amolyen "Se veled, se nélküled" helyzetben van. Lehet, hogy ő küzd az érzéseivel, lehet, hogy csak jól esik neki, hogy úgymond valaki udvarol neki vagy ott van tartaléknak.


Te pedig ne legyél valaki tartaléka! Nem várhatsz erre a csajra örökké és ha te magad is beismered, hogy alább hagyott a vonzódásod iránta, az teljesen rendben van. Így helyes, ha nem képes egyértelmű jeleket produkálni neked és nincs zöld lámpa, akkor ne is akard tőle ezt hosszú időn át. Általában úgy megy ez, hogy: "Ha egyszer nem, akkor máskor sem". Ilyen az élet.

Úgyhogy azt mondanám erre az egészre, hogy igen, önző a csaj.


A barátnőjével pedig szerintem nyugodtan kezdjél el beszélgetni. Nem kell az ő áldása, te korrekt voltál így is, mert megmondtad neki, hogy ez a szándékod. Ha ő most emiatt féltékeny vagy haragszik, az a saját levese, amit magának főzött.

Ha nagyon érdekel, akkor keresd az 1-es lányt, bár én a helyedben inkább ráhagynám és megvárnám, hogy írjon majd magától. Addig szerintem ne félj elkezdeni írogatni a barátnőjének. Lesz, ami lesz.

2015. nov. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod.:) remélem a lány fog írni magától, nem kell külön megkeresnem. Mikor nekem nem jött össze egy lánnyal, annyira mondhatni örült neki, hogy én kértem rá, hogy ne legyen már a sikertelenségemtől ilyen boldog. Többször elmagyarázta mennyire nem kedveli azta csajt, mennyire nem hozzámvaló, stb. Remélhetőleg aszerint fog gondolkozni, hogy ő kapcsolatban van, és ha érez vki iránt többet, akkor is hagynia kell, mert igazságtalan lenne, ha nem. Ismer engem, tudja milyen a lelkiállapotom, és hogy semmi esetre sem használnám ki a barátnőjét. Az egyik, ha nem a legjobb barátnője, és nem tudom, hogy ez jó-e vagy nem, de nagyon szeretném, hogy végre jól alakuljon.:/
2015. nov. 27. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!