Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Magyar lány, cigány fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar lány, cigány fiú kapcsolat?

Figyelt kérdés
5 honapja lassan hogy ugymond egyutt vagyunk, de az en szuleim nem tudnak rola, konkretan kinyirnanak ha megtudnak hogy egy cigany fiuval vagyok. A fiu teljesen normalis, csak magyar haverjai vannak, nagyon helyes,tiszta fiu. Szulei is nagyon normalisak rendes, jol fizeto munkahelyuk van. Es meg szeretnenek ismerni mar, de en nagyon nem szeretnem azert bennem van egy kicsi felsz. Arrol nem beszelve ha megtudnak a szuleim ajaj.. Elgondolkodtam, hogy lenne-e ertelme folytatni ezt a kapcsolatot a fiuval, mert o komolyan gondolja ezt az egeszet, de azert bennem van azis hogy cigany meg minden.. Mindketten 15 evesek vagyunk!
2015. dec. 25. 11:42
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
38%

Nekem is cigány fiú a párom, aki lassan a férjem lesz. Sajnálom, de magyar fiúk között nem találtam olyat, mint Ő. Ő a tökéletes lelki társam, emellett az egyik legjobb ember, akit ismerek. Az utolsó kenyerét is megosztaná egy éhezővel, egy csúnya szó nem hagyja el a száját és életében nem emelte fel a hangját. Innentől nekem mondhatná bárki, hogy hagyjam el, mert cigány, biztosan kiröhögném. Emellett magyarországon él, magyarul beszél, magyar adót fizet, ahogy a szülei és a nagyszülei is tették és teszik. Nem látom be mitől lenne kevésbé magyar nálam, akinek a felmenői svábok. A bőre színét pedig épp úgy szeretem, mint Őt magát, a kisbabáinknak kevesebb esélye lesz bőrrákra. :)

Neked és a szüleidnek sincs több oka ítélkezni, mellesleg Őket minősíti, ha ismeretség nélkül megbélyegzik. Te pedig nagyon fiatal vagy, elhiszem, hogy nehéz, Neked kell eldönteni, hogy tudod-e vállalni a rassziszmus elleni küzdelmet ezen a szinten.

2015. dec. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
76%

Ne legyél véráruló!


A cigány az cigány marad.

Elvetemült fajta. Még ha ideig óráig leplezni is tudja.

2015. dec. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
73%
Ne keveredj a korpa közé, mert te is azzá válsz. Ez nagyon komolyan mondom. A vér nem válik vízzé.
2015. dec. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim válasza:
73%
Gratulálok! Nagyon értelmes kislány vagy! A szüleid biztos büszkék rád! És mi leszel, ha nagy leszel? Lakatos Rikárdóné?
2016. jan. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Te is csak egy rasszista, felszínes ember lehetsz gratulálok!! 👏
2016. jan. 2. 11:29
 16/35 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudom miért kell a kérdezőt mindennek lehordani
2016. jan. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
44%

:) Ne aggódj kérdező, az emberi butaságnak nincsenek határai. Légy türelmes és alázatos, csak így mutathatsz példát azoknak az embereknek, akik ismeretség nélkül gyűlölködnek. Azért szeretném megsúgni itt 1-2 embernek, hogy van ám cigány agysebész, biológus, kutató, mérnök, zenész.(gugli itt is sokat segít, de a nyitott szem se árt) Bizonyára egyszer ők is dobják a diplomájukat és mennek vissza a putriba 28 ezres szoc.segílyért sorba állni. Egy 15 éves gyerekre meg nagyon okos dolog rámondani, hogy bűnöző, vagy másokon élősködő lesz.

Tudod a szeretet ott kezdődik, amikor már nem azt látod, amit mások mondanak, hanem az embert. Mint az anyuka, akit látsz, hogy küzd az értelmi sérült gyerekével. Ő nem azt látja, hogy sérült, hanem, hogy a gyereke. Én a páromon nem azt látom, hogy cigány, hanem, hogy a párom. Mindennap hálát adok az Úrnak, hogy egymásnak adott minket, mert nem találnék jobban hozzám illőt. Ő a tökéletes társ és felőlem szénfekete is lehetne, az egész világ gyűlölhet ezért, de míg élek, fogni fogom a kezét. Ahogy Ő is az enyémet. Mi már huszonévesek vagyunk, esküvő előtt, tehát kicsit más a helyzet, 15 évesen elhiszem, hogy ez Neked nagy teher, mert ismerem az embereket. Ha nem akarod, nem kell ezt most cipelned, elvállhattok békében. DE kérlek, SOHA ne mások mondják meg, hogy mit gondolj emberekről. Nem csak a cigányokról, hanem úgy általában senkiről.


Hadd búcsúzzak nálam sokkal bölcsebb sorokkal...


Ne ítéljetek, hogy ne ítéltessetek! Mert amilyen ítélettel ítéltek, olyannal ítéltettek; és amilyen mértékkel mértek, nektek is olyannal mérnek. Miért nézed a szálkát atyádfia szemében, a magad szemében pedig miért nem veszed észre még a gerendát sem? Vagy hogyan mondhatod akkor atyádfiának: Hadd vegyem ki szemedből a szálkát! – mikor a magad szemében ott a gerenda? Képmutató, vedd ki előbb saját szemedből a gerendát, és akkor majd jól fogsz látni ahhoz, hogy kivehesd atyádfia szeméből a szálkát. (Máté 7:1–5)

2016. jan. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 >_< ***** válasza:
48%
Maximálisan egyetértek a #17-es hozzászólóval, az egyetlen dolog ami szétszedhet titeket az az emberek élőítélete és gyűlölete. Ne kövesd őket a sorban, szörnyű hogy ebben a világban még mindig nem tudjuk elfogadni egymást, és szín alapján ítélünk. Ez is csak EGY tulajdonság, az összes többi közül amivel egy ember rendelkezhet, mégis mindenkiből azonnali gyűlöletet vált ki.
2016. jan. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
24%
a retkes cigányoknál csak az idióta vallásos emberek veszélyeebbek
2016. jan. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
53%
Hogy sűlyedhet valaki annyira mélyre hogy összeáll egy cigánnyal?
2016. jan. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!