Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Magyar lány, cigány fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar lány, cigány fiú kapcsolat?

Figyelt kérdés
5 honapja lassan hogy ugymond egyutt vagyunk, de az en szuleim nem tudnak rola, konkretan kinyirnanak ha megtudnak hogy egy cigany fiuval vagyok. A fiu teljesen normalis, csak magyar haverjai vannak, nagyon helyes,tiszta fiu. Szulei is nagyon normalisak rendes, jol fizeto munkahelyuk van. Es meg szeretnenek ismerni mar, de en nagyon nem szeretnem azert bennem van egy kicsi felsz. Arrol nem beszelve ha megtudnak a szuleim ajaj.. Elgondolkodtam, hogy lenne-e ertelme folytatni ezt a kapcsolatot a fiuval, mert o komolyan gondolja ezt az egeszet, de azert bennem van azis hogy cigany meg minden.. Mindketten 15 evesek vagyunk!
2015. dec. 25. 11:42
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:
22%
19-20 válaszoló! Ti legalább igazi magyarok vagytok! Nem értem, hogyan biztathat bárki egy ilyen kapcsolatot!!?
2016. jan. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
34%
mert akkor én nem vagyok igazi magyar ugye?
2016. jan. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
34%

Én -a nem igazi magyar- pszichológusnak készülök. Van egy ilyen alap tézis, hogy, aki mindenkit kritizál, pláne anonim, az szorong. Az illető akkor érzi magát valakinek, ha kritizál, ítél, miközben saját gondolata, eredménye sajnos nincs. Ez tini korban teljesen normális, felnőttként sokszor segítséget igényelne. Ha valaki itt őszintén magába mélyedne, és segítséget kérne, írjon bátran, amiben tudok, segítek. :)

A vallási fanatikus nemigazimagyar.

2016. jan. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
67%

#23:

Honnan tudod, hogy az előző válaszolók MINDENKIT kritizáltak??

Én nem mondom, hogy nem vagy a véleményed miatt magyar.

Nem akarom a kérdezőt se csesztetni, de szerintem lett volna választása. Gondolom, tudta már mielőtt összejöttek, hogy a kapcsolatuk tele lesz előítélettel, nem fogják elfogadni se őket, se a kapcsolatot. Ez mind nagyon szép és jó, hogy ennek ellenére is együtt vannak, de lássuk be, megkeserítette a saját életét, mintha házhoz ment volna pofonért. Valószínűleg nem az élete párját találta meg, ha várt volna, talált volna egy magyar srácot is előbb-utóbb. Leendő pszichológusként tudod, mi az az ok-okozati összefüggés, hát itt az áll fenn..

Én is ismerek egy ilyen embert, mint a kérdező barátja, csak lányban. De összejönni mégse jönnék vele össze. Nem tudok teljesen pártatlan lenni, miután egy olyan helyen lakom, ahol a lakosság legalább 50%-a (tök mindegy, hogy normális cigány-e vagy nem) cigány, és túl sok rossz tapasztalatom van velük kapcsolatban.


Láttam már gyönyörű magyar lányt alulöltözött igénytelen cigánysráccal, akiről azt sem tudtam eldönteni, zsíros-e vagy zselézett-e a haja...Remélem, azért az effajta kapcsolatot már nem pártolod.

2016. jan. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
17%
Nem igazán értem miért kéne pártolnom, vagy nem pártolnom. Hát ki vagyok én, hogy eldöntsem, hogy két ember összeillik-e? Pláne külsőség alapján. A kérdező kérdezett, válaszoltam, ez ennyire egyszerű. Hogy ki kivel van együtt az engem teljesen hidegen hagy. A gyűlölködést, gyűlöletkeltést viszont nem "pártolom", se kapcsolatokban, se más formában.
2016. jan. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Oké, cseréld ki a "pártol" szót egy neked tetszőre....de tök mindegy, gondolom, érted, mit akartam megtudni.

"Hát ki vagyok én, hogy eldöntsem, hogy két ember összeillik-e? "

Értem én, hogy ezen az állásponton vagy, de véleményed csak van az emberekről, akiket látsz vagy bármilyen információd van róla....tök mindegy, hogy igaz-e az állításod róla, de van. Legalább is -ha csak a kérdést nézzük- további 20 embernek sikerült véleményt nyilvánítani, kinek alpári stílusban, de sikerült.

2016. jan. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
21%
Nekem volt egy teljesen normális elképesztően helyes roma pasim az egész város imádta bárhova mentem vele felnéztek rá senkitől nem fogadott el semmit ez volt az alapelve még 500 Ft-ot sem, mert akkor azt mondják ,hogy az államból él, és ő ebből nem kér sőt az emberek segítségből sem kér imádtam, de tényleg minden téren a számomra tökéletes test 190 cm 100 kg izom stb, és meglepődtem, de elképesztő okos volt egésznap tanult, hogy nehogy "elássák" mindig ezt mondta:D szóval ilyen büszke típus volt, és tényleg komoly embereket ismert komoly körökben is mozgott, és a mai napig hiányzik...szóval én konkrétan leszarnám, hogy mit mondanak a szüleim arra, hogy én pl egy roma pasival vagyok...csak sajnos kiderült egy komoly drogos múlt/élet , és ez miatt lett vége a kapcsolatnak, mert veszélyes volt vele élni vagyis lett volna...szóval erről ennyit..25/L
2016. jan. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 egy naaagy fan ***** válasza:
50%

És ha cigány?

Rendes, kedves és szeret is téged!!!

Ilyen ritkán találni. Ha szereted egy próbát mindenképp megér a dolog. :)

(Nem olyan próbára gondolok, hogy úgy teszel és nem is töröd magad!)

2016. jan. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 misshutcherson ***** válasza:
31%
Jaj,de sok a felületes ember! Persze,vannak a ciganyok es a magyarok között is veszélyesek es jok egyaránt. Nekem a legjobb baratom,tamaszom,lelktarsam stb. is cigany,es megis. Igen,van rossz szokasa(cigi) de én ihy szeretem. Tudom,hogy mikor cigizik es mennyit. Felőlem oke. Sok sikert,remelem boldogok lesztek! Ui: Senki sem színtiszta magyar. 13/L
2016. jan. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
53%

én csak annyit mondok, hogy szégyelld magad..

többet nem, mert kitiltanak

2016. jan. 30. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!