Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm családja teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm családja teljesen megutált és nem engedik a lányt velem lenni!?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk már 3 hónapja,volt elég sok dolog az életünkben. Szex még nem volt,mondhatni kisebb kiegészítők. Petting

Sorra került az,hogy kiakartam őt nyalni. Ő ugye nem szól ha valami nem jó neki. Megcsináltam,nagyon élvezte és viszonozni akarja. Nem akartam eleinte megengedni de o nagyon viszonozni akarta. Es akkor egyszer csak abbahagyta. Es en rosszul ereztem magam mert tudom hogy nem akarta. Es azutan ezt csinaltuk rendszeresseggel 1-2 hetig.

Aztan szoba jott az hogy ez neki eroltett,de en mondtam neki,hogy van szaja es mondja el mi a baja es mit nem akar mert en nem eroltetek ra semmit.

Hazaertunk ugyanugy szenvedelyes csok volt,nagyon jo volt,mondogattunk egymasnak szepeket. A vegen hazament o is. Es egyszer az egyik pillanatban azt irja hogy szunetet akar tartani. Es en ki voltam akadva,hogy miert. Es hat ezert amit o nem akart. Es veszekedtunk mert aggodtam hogy rossz vege lesz es nem akartam szunetet adni neki mert feltem hogy szakitasra jut. Letiltott. Irtam neki mashol,ott visszairt,veszekedtunk. En azt akartam szemelyesen szakitson,bele egyezett.

Egyikunk sem aludt. Nagyon szeretjuk egymast,de o probal eltaszitani magatol.

Masnap reggel elmondta,hogy errol az anyja,apja tud. Hogy o lesz*pott. Ez is egy gond volt. Aztan elmentem a sulija ele. Gyakorlatija volt. Nem szoltunk egymashoz fel utig. Szakadt az eso,nagy vihar volt. Es elertuk a buszmegbe,beszelgettunk en magyaraztam es kerdore vontam. Egymas szemebe neztunk es megcsokoltuk egymast. Ez mrgtortent 4x,aztan a vegen a baratsaghoz jutottunk. Na hat en ott osszeomlottam. Hazaertem,visszaszoktunk a cigire. Megint veszekedtunk hogy miert kell ezt,o is tudja hogy nem lehet massal es nem lehet egymas nelkul. Aztan joba lettunk valahogy. Masnap reggel minden jo szandekos uzenet vegen csak egy ":)" volt. Nagyon rossz volt mashogy koszonni neki,lattuk egymason ahogy majd meghalunk egymasert. Rossz volt hazamenni ahelyett hogy megvarjam. Hazamentem vartam hogy o is. Beszelgetunk felhivtuk egymast. Sirt,rengeteget sirt. Nagyon rosszul esett. Aztan en cukiskodtam neki meg o mar nem bir eltaszitani magatol. Enekeltem neki,zongoraztam,rappeltem neki. Es a vegen rengeteg beszelgetes,vita utan azt mondta elgondolkozik ezen. Mert nagyon szeret es nem akar elvesziteni,de nagyreszt a szulei akadalyoznak,ami teljesen jogos. De engem nagyon szerettek,segitettem nekik mindig. Beszelgettem veluk es nevettettem oket. Rossz,hogy megbantottam oket. Nem akartam,hogy tudnam oket valahogy megbocsatasra hozni?



#Szerelem kapcsolat szülők #Tiltás szeretet
2016. máj. 26. 07:38
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Tudom nehéz, de ezt fogd fel pozitív dologként. Tapasztaltabb lettél, a következő nőnél nem követed el ezeket a hibákat. Újakat fogsz. De ez az élet, nem?

Fel a fejjel.

2016. máj. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!