Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm családja teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm családja teljesen megutált és nem engedik a lányt velem lenni!?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk már 3 hónapja,volt elég sok dolog az életünkben. Szex még nem volt,mondhatni kisebb kiegészítők. Petting

Sorra került az,hogy kiakartam őt nyalni. Ő ugye nem szól ha valami nem jó neki. Megcsináltam,nagyon élvezte és viszonozni akarja. Nem akartam eleinte megengedni de o nagyon viszonozni akarta. Es akkor egyszer csak abbahagyta. Es en rosszul ereztem magam mert tudom hogy nem akarta. Es azutan ezt csinaltuk rendszeresseggel 1-2 hetig.

Aztan szoba jott az hogy ez neki eroltett,de en mondtam neki,hogy van szaja es mondja el mi a baja es mit nem akar mert en nem eroltetek ra semmit.

Hazaertunk ugyanugy szenvedelyes csok volt,nagyon jo volt,mondogattunk egymasnak szepeket. A vegen hazament o is. Es egyszer az egyik pillanatban azt irja hogy szunetet akar tartani. Es en ki voltam akadva,hogy miert. Es hat ezert amit o nem akart. Es veszekedtunk mert aggodtam hogy rossz vege lesz es nem akartam szunetet adni neki mert feltem hogy szakitasra jut. Letiltott. Irtam neki mashol,ott visszairt,veszekedtunk. En azt akartam szemelyesen szakitson,bele egyezett.

Egyikunk sem aludt. Nagyon szeretjuk egymast,de o probal eltaszitani magatol.

Masnap reggel elmondta,hogy errol az anyja,apja tud. Hogy o lesz*pott. Ez is egy gond volt. Aztan elmentem a sulija ele. Gyakorlatija volt. Nem szoltunk egymashoz fel utig. Szakadt az eso,nagy vihar volt. Es elertuk a buszmegbe,beszelgettunk en magyaraztam es kerdore vontam. Egymas szemebe neztunk es megcsokoltuk egymast. Ez mrgtortent 4x,aztan a vegen a baratsaghoz jutottunk. Na hat en ott osszeomlottam. Hazaertem,visszaszoktunk a cigire. Megint veszekedtunk hogy miert kell ezt,o is tudja hogy nem lehet massal es nem lehet egymas nelkul. Aztan joba lettunk valahogy. Masnap reggel minden jo szandekos uzenet vegen csak egy ":)" volt. Nagyon rossz volt mashogy koszonni neki,lattuk egymason ahogy majd meghalunk egymasert. Rossz volt hazamenni ahelyett hogy megvarjam. Hazamentem vartam hogy o is. Beszelgetunk felhivtuk egymast. Sirt,rengeteget sirt. Nagyon rosszul esett. Aztan en cukiskodtam neki meg o mar nem bir eltaszitani magatol. Enekeltem neki,zongoraztam,rappeltem neki. Es a vegen rengeteg beszelgetes,vita utan azt mondta elgondolkozik ezen. Mert nagyon szeret es nem akar elvesziteni,de nagyreszt a szulei akadalyoznak,ami teljesen jogos. De engem nagyon szerettek,segitettem nekik mindig. Beszelgettem veluk es nevettettem oket. Rossz,hogy megbantottam oket. Nem akartam,hogy tudnam oket valahogy megbocsatasra hozni?



#Szerelem kapcsolat szülők #Tiltás szeretet
2016. máj. 26. 07:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Köszönjük hogy elolvasták Antigoné c. remekművet.

Függöny fel **

2016. máj. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Azt kell hogy mondjam, a 10-esnek teljesen igaza van. Nekem is majdnem ugyanez volt, egyik pillanatban minden jó, a másikban meg ezer és egy gondja van aminek mind én vagyok az oka, ugye. Idő előtt meg lehet őszülni az ilyen lányoktól, arról ne is beszéljünk, hogy egy orális szex miatt már ennyire kikészül, ráadásul el is mondja a szüleinek. Inkább keress valakit akinek rend van a fejében.
2016. máj. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt mondtam, hisztis kis pina. Hetes voltam.
2016. máj. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Fiatalok vagyunk,eltudom ot viselni a hibaival egyutt. Ez nem olyan kapcsolat. Rengeteg szerelemben volt reszem,de o mas mint a tobbi es ez tetszik benne. Es en a kerdesemre szeretnem a valaszt. A szulei feltik a lanyt,engem nagyon gyulolnek mar. Remenytelen kibekiteni?
2016. máj. 26. 13:12
 15/21 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. máj. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én, a helyedben kidobnám a hisztis kiscsajt. Annyit nem volt képes kinyögni, hogy "Bocs, ez még korai", ami 3másodpercébe telt volna, és még te vagy senkiházi? És egy ilyen hisztiroham után még ő gondolkodik, hogy megtartson-e téged? Azért ezt senkivel nem lehet csinálni.
2016. máj. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

De meg lehet ezt tenni és sokkal többet is, hiszen szerelmes a kérdező és ilyenkor a másik hibái láthatatlanok. Ha valaki rá merészel világítani a csaj dolgaira, rögtön kap a virtuális pofájára. A játszmák átlátásához tapasztalat kell, az ilyen lányok fontos részei ennek.

Ilyenkor mindent megteszünk érte, és szinte betegesen tartózkodunk attól, ami esetleg problémát okozhat a kapcsolatban. Minden rezdülésére odafigyelünk, igazi lelki szemetesládává változtatjuk magunkat. Totál kiengedjük a gyeplőt a kezünkből, nehogy közönségesnek tűnjünk. A szexuális vágyakat elfojtjuk (nem kell viszonoznod, nekem BŐVEN elég ha neked jó).

Meg vagyunk győződve arról, hogy minden nő egy ilyen jólelkű, érzékeny, előzékeny srácra vágyik.

Mit lát a csaj? Van egy srác aki egész izgalmasnak tűnt az elején, aztán átvált hebegő-habogó idiótára. Végre ott a lehetőség a szuper erotikus, túlfűtött szexre, erre arról kérdezget hogy ez most jó -e, az nem probléma -e, lelkizik mint egy pihtsa. A dolog leenged, ezt észreveszi a srác is, még jobban elkezd teperni. Öngerjesztő folyamat. A csaj innentől csak azt csinálja ami elvárható, szakít, mégsem szakít, elhúzza a mézesmadzagot, terel. Épp csak annyit csinál, hogy a srác végig bizonytalanságban maradjon. Aztán a csaj hirtelen talál mást és akkor mondja ki a végét. Paff. Mire idáig elért a történt, a srác már százszorosan hülyét csinált magából mindenki előtt, hiszen szerelmes. Rosszabb esetben még annak is híre megy, hogy a csaj lepedőakrobata a másik srác mellett, aki pedig szarba se veszi. Sajnos ezt az egészet mindenkinek a saját kárán kell megtanulnia.

2016. máj. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Andicika ***** válasza:

Ha neked egy ilyen nő/ lány kell, aki csak így játszadozik veled, és elmond ilyen-olyan dolgokat a szüleinek, és az egész kavalkádból te jössz ki rosszul, akkor szerinted tényleg szeret? Vagy csak egyszerűen határozatlan vagy játszik veled,és arra vár, hogy más hapsi hódítsa meg, majd kész-vége. (ahogy az előttem levő hozzászóló is mondta). Kicsit realizáld a dolgokat, gondold át, hogy kell-e neked egyáltalán ilyen nő, és hosszú távon bírnád-e mellette ép ésszel.

A kérdésedre válaszolva, nem éri meg a csajjal továbbra is kapcsolatot teremteni, hagyd a szüleit is.

2016. máj. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Míg jöttek a + kérdések azóta nagyon sok veszekedés után szakítottunk. Hibáztatott engem mindenert. Nem erdekelte ahogy en kuzdottem erte ezt konkretan megmondja. Szombaton bedobja a cuccaimat.
2016. máj. 26. 20:44
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem gonoszkodásból, de ez a lány nem hozzádvaló.

Kicsit érettebbet próbálj választani máskor. Egy kapcsolat 2 emberről szól: fiú+lány (ha valaki bele akarna kötni, felőlem fiú+fiú, lány+lány is lehet), de semmiképpen sem fiú+lány+apa+anya!

A lány valószínű úgy érezte, már nagylány és készen áll a dolgokra, de kiderült, még nem.

2016. máj. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!