Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt ez valaha szerelem, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt ez valaha szerelem, vagy csak megint hazudott nekem egyet?

Figyelt kérdés
Nagyon jóban voltam egy fiúval,akivel a neten keresztül ismerkedtem meg, hamar egy hullámhosszra kerültük,naponta beszéltünk,többször találkoztunk is,pontosabban 3x egyéb akadályok miatt.Nagyon sokszor dicsérgetett,bókolt,próbáltam fogadni,éreztetni vele,hogy nekem is tetszik.Rólam tudni kell,hogy alapvetően félénkebb,visszahúzó9bb lány vagyok,kell egy kis idő,mire igazán megnyílok valaki előtt.Egyik barátnőm ismerte a srácot,és mondta,hogy egyszerre több lányra is írogat,ez terjed róla.Megkérdeztem a srácot,persze mindent tagadott,én pedig hittem neki,elképzelhetetlennek tartottam,hogy becsap,mert szerettem.Ugyanennek a bnőmnek egyszer mondta a srác,hogy szerelmes belém,és kapcsolatot szeretne, de még úgymond "puhítania" kell engem,mert szerinte kissé félénk voltam a randinkon.Egyik délután rám írt a srác,hogy csütórtökön elmehetnék vele a moziba, de utána egy versenyre kellett mennie,és nem ért rá. Erre 3 napra felhívott telefonon,hogy tetszik neki egy másik lány,mi jó volna,ha ettől függetlenül barátok maradnánk,nem tudja,hogy összejön-e a csajjal.Nem nagyon értettem,mert 2 napja még belém volt elmondása szerint szerelmes,ezt a lányt meg 1 hónapja ismerte,ésFace-en láttam,hogy mikor ezt nekem elmondta már egy ideje kapcsolatban voltak.Az fájt a legjobban,hogy rajtam átnézett,hazudott,hogy nem tudja mi lesz,pedig màr csaja volt,és ekkor láttam ,hogy igaza volt az osztálytársamnak,tényleg több csajra hajt egyszerre. Rosszul esett,mert én komolyan vettem őt,nem kavartam a háta mögött. Mikor megkérdeztem,hogy mi volt ez a pàlfordulás,azt mondta,hogy szerelmes,és ezt nem tudja kontrollálni,én már nem tetszek neki,mióta személyesen találkozott a lánnyal,aki 7 évvel fiatalabb nála. Én mindig szántam rá időt,törődtem vele,erre ezt kaptam.Most mit tegyek? Miért történhetett ez? A fiú azt mondja,hogy sokkal jobbat érdemlek nála, meg hogy békén hagy engem.
2016. júl. 20. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem kérdés, hogy mit kéne tenned. Természetesen azt, hogy megpróbálod elfelejteni ezt a srácot és túltenni magad. Ez a fiú arra a lányra megy, akivel gyorsan haladhatnak a dolgok. ("Mindegy, csak legyen valaki.") Te egy picit zárkózottabb vagy, észrevette, hogy nem vagy megfelelő "préda", és volt egy nálad bevállalósabb lány, aki viszont beleillik a képébe.
2016. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!