Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm menstruál, egész...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm menstruál, egész nap flegma, hisztis volt, nem szóltam neki, egy szót sem, viszont tudat alatt kikészített. (? )

Figyelt kérdés

És estére már nagyon készen lettem,és olyat írtam neki,amivel megbántottam.

Valóban ennyire rossz ezek a menstruációs napok? Csak ez lehet az oka,hogy ilyen?

3 hete vagyunk együtt,első barátnöm.


18F 18L


2016. szept. 15. 08:51
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%

ezért nem kell barátno gond megoldva :)

dugod és mikor mensi van otthagyod aztán megint dugod és így tovább. neked csak jobb lesz az élvezet 100% hátrányok meg nincsenek :))

2016. szept. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%
Most így komolyan vért vesztenek, és feszültek lesznek, de ha 1 férfi veszít vért az megértőbb lesz......
2016. szept. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem túlzás a barátnőd részéről. Ugyan is nem tudja hogy túlregálja. Nekem is megvan már egy hosszabb ideje, soha nem fájt, de mindig ideges még feszült vagyok. Mindenkivel ordítozok, mindenek megsértődött. Türelem :)
2016. szept. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
13. Te az idegrendszeremet írtad le mikor a húgomat kell elkészítenem suliba, mert anyuék melóznak xD
2016. szept. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
60%

Én is hisztis/flegma/sírós/türelmetlen vagyok ha megjön, mondjuk én a "csendes gyilkos" fajtából, kiabálni nem szoktam senkivel :D

Igazából asszonya válogatja hogy ilyenkor kinek mi a jó, pl.nálam az első két nap olyan hogy alig bírok enni akármit is, szóval ha akkor hozna nekem a barátom csokit, valószínüleg hozzávágnám a francba. :D Aztán van aki azt szereti ha erre a hétre nem igazán mennek a közelébe, vagy vannak akik pont azt szeretik ha ilyenkor picit el vannak kényeztetve. Ezt neked kéne valahogy megtudnod hogy a barátnődnek mi a jó.

16/L

2016. szept. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Vittem neki fánkot,egész délután fetrengtünk,hülyéskedtünk,szóval minden oké!
2016. szept. 15. 20:27
 17/29 anonim ***** válasza:
0%
Bírom ezeket, kicsi görcsük van már ko a csaj, a csávó meg kőkeményen melózik . .
2016. okt. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
utolso kivanom neked hogy eld at azta " kicsi gorcsot" oszt utanna pofazzal hogy mert a ferifak meg kemenyen dolgoznak.. szerinted egy no nem dolgozik ha megjon neki? nyomorult allat..:)
2016. okt. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%
Más ruhát hajtogatni, meg aktakukackodni. Ti a kőkemény munkát nem ismeritek, ha egy napot melóznátok már le se tojnátok ezt a kellemetlenséget.
2016. okt. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
najo isten :) tudod szerintem te csak filmekben lattal not, es a valo eletben meg egyhez szerencsed se volt:) de ha mar altalanositunk, akkor a ferfiuak meg tanuljanak az iskolaban es akkor majd ok is aktakukacoskodhatnak:) nem tudom mit dolgozol,de nagyon kikeszitheti a kis lelkecskedet.. de azer ha mar valamikor lesz egy csajod, ha lesz mert szerintem nem lesz :) akkor kerlekszepen ne vard el tole hogy mosson, takaritson, fozzon, kuld el ot dolgozni te meg majd hajtogass ruhakat:) tudod a menstruaico nem kibuvo semmien munka alol :) tobb millio no egyedul allo anya es ugyanugy melozik mint te, aki szerintem az anyjanal rohad egesz nap es bekepzeli hogy o milyen nagyon ferfi meg minden:)nem vagy te ferfi attol hogy dolgozol edes:)
2016. okt. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!