Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm menstruál, egész...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm menstruál, egész nap flegma, hisztis volt, nem szóltam neki, egy szót sem, viszont tudat alatt kikészített. (? )

Figyelt kérdés

És estére már nagyon készen lettem,és olyat írtam neki,amivel megbántottam.

Valóban ennyire rossz ezek a menstruációs napok? Csak ez lehet az oka,hogy ilyen?

3 hete vagyunk együtt,első barátnöm.


18F 18L


2016. szept. 15. 08:51
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Nagy dicsőség hogy aktakukac vagy :)

Egy rebdőrt, kőművest, katonát többe néznek!

Inkább menjél mensizni, nagyon kemény lehetsz tomb raider!

2016. okt. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Rendőrt,katonát igen! De egy tanulatlan,frusztrált,segédmunkást,aki alkesz családból származik (mint te) azokat nem nézik semmibe.
2016. okt. 1. 14:54
 23/29 anonim ***** válasza:
tudtommal vannak rendor nok, es katonak is, komuvest nem tudom, tudod vannak kifejezetten ferfi munkak mint a komuves :) ugyanugy vannak noi munkak kifejezetten noknek :) de nem hiszem hogy te rendor vagy katona lennel :)
2016. okt. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
ja es ezt lehagytam, lehet hogy egy hu de meno komuves vagy de annak oka is van edes dragam:) tudod sokkal tobbre becsulik az aktakukacokat (szerintem nem vagy tisztaban azzal hogy ez mit jelent ) mint egy sehonnani komuvest :)
2016. okt. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Először is semmit nem tudtok rólam.

Másodjára a kőműveseknél a segédmunkás nem ér semmit, de a rendes fajta az igenis precíz munkát igényel, nem mellesleg igen nehéz fizikailag, és ha megfelelő munkát csinál akkor a fizetése is lehet jó.

És ha egyszer megvág téged többet nem menstruálsz :)

2016. okt. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Kérdező neked meg szép életet, jó kis papucs leszel hátralévő életedben! :D Többet meg nem nézem mit írtok.
2016. okt. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
nagyon utalhatod a noket :DD valamelyik biztos nagyon megbanthatot :) de nyugi ilyen fergekrol szerintem senki nem akar tudni semmit, mar megmutattad milyen allat, lehetsz gondolom anyukadat is igy utalhatod, pedig tudod aza menstrualo no szult meg teged :)
2016. okt. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
amugy meg konyhakessel is siman megvaglak oszt akkor mar nem pofazol :)
2016. okt. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Az ilyen koszos patkányokat mint te,szerrel kéne irtani. Buta faluvégi suttyó.
2016. okt. 1. 16:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!