Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki hogy beleszeret...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki hogy beleszerettem? Tobbi lent

Figyelt kérdés
9.es lettem es az evfolyamon van egy gyonyoru lany aki nekem iszonyatosan tetszik. Beszelgetek vele azt mondja h cuki vagyok meg h imád de szerintem ez csak barati. Egyik haverom elmondta h a csajnak h mizu es azt mondta h ossze jonne velem ha nem lenne nalam idosebb fel evvel. Es messengeren beszelunk inkabb elobbe mindig massal vagyunk elfoglalva. Micsinaljak? Elmondjam vagy ne?

2016. szept. 17. 20:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Mind a ketten 14 evesek vagyunk csak en fel evvel fiatalabb, es azt mondta h o erettebb nalam de a lanyok elobb érnek szoval ha 15 lennek akkor is eretebb lenne nalam es amugy en nem vagyok egy idota.. normalis komoly ember vagyok es bunko de vele nem..
2016. szept. 17. 20:38
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, mondd meg neki😍 Akar vehetsz neki virágot és/vagy csokit. Az mindig nyerő:D 15/l
2016. szept. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem mondd el nyugodtan!Veszíteni nem fogsz vele. Én is 14 vagyol(L) és van egy fiú akivel fb-szoktunk beszélni(egy suliba járunk) ő idősebb nálam kb 9 hónappal mégsem annyira érett. Szerintem ne az legyen az akadály h idősebb fél évvel.Hajrá ;)
2016. szept. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Es hogy kezdjek neki?
2016. szept. 17. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!