Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Annyira zavaros...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Annyira zavaros minden?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, aki nagyon tetszet... De elcsesztem szèp szóval...az esèlyeimet nàla. Megmondtam neki, hogy bèkèn hagyom stb.

Idővel meg jött egy másik fiú, akivel úgy tűnt hogy megint alakul valami. De azt is elcsesztem.

Szóval ez idő alatt ami még nem csesztem el addig az a fiú járt az eszembe, aki nagyon tetszett és ez elég idegesítő.

szóval én már megbeszéltem magammal is hogy nem érdekel màr. De mégis ott van mindig minden egyes gondolatomban.

Mit tegyek? Mert oda menni nem merek hozzá.

14/L



2016. okt. 18. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel cseszted el?
2016. okt. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írj rá, ha nem mersz odamenni hozzá. Ha ilyen félős vagy akkor nem tudsz mást csinálni :/
2016. okt. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megbeszelted a hangokkat a fejedben? En is szoktam beszelgetni veluk, azt mondtak, h normalis vagyok🤔
2016. okt. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy fogadás miatt... Meg kellett volna fogjam a hátsóját..de én nem akartam és tudtam, hogy nem olyan a barátnőim indítottak neki a kezemet megfogták és oda irányították a fiú részérõl lett egy megszégyenítés végül is az én részemrõl is s na. Igen engemet is normálisnak nyilvanitottak :))
2016. okt. 18. 19:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem válaszol. Csak nagyon ritkán.
2016. okt. 18. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!