Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány az osztályban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályban aki nagyon kedvelek de nem tudom mit csináljak vagy hogy mit miért. Valaki ötlet?

Figyelt kérdés
Nem tudom mekkora fába vágtam a fejszém de ez a lány egyszerre aranyos meg szép is,majdnem velem egymagas (194vok ő pedig kb 180 valamennyi).Tánccsapat tagja.Bár mondjuk azt se tudom megmondani hogy miért szeretem de azt igen hogy az igazi szeretet az amikor nem tudod megmondani hogy miért szereted.

2016. nov. 5. 21:20
 1/1 $pumika$ ***** válasza:
Hát figyuka ha nem 14 vagy az alatti vagy és komolyan gondolod, akkor simán ha kicsit odateszed magad megszerezheted a lányt.Ha meg 14 fölött vagy akkor kb kapizsgálhatod hogy néz ki a csajozás. Amúgy szerintem jobb válaszokat fogsz kapni ha erről inkább a barátaidat kérdezed. :D
2016. nov. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!