Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom vágja a...

A legjobb barátom vágja a csuklóját egy fiú miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A legjobb barátommal minden nap találkozom,és 3napja egy mozis-találkozó alkalmával megláttam a csuklóján egy monogramot,ami azé a fiúé volt,akibe szerelmes.Ez a fiú nem viszonozza a szeretetét,és ebbe belebetegszik.1 éve jött a sulinkba (a legjobb barátom) és semmivel sem tudom lebeszélni erről az egészről..Azt mondja azért csinálta,mert jólesett neki...És mostmár 3 másik barátom is ezt csinálja ugyan ezért... Kérlek minnél előbb válaszoljatok!!SOS!!

2015. máj. 3. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Jajj buta kis libák... ne aggódj majd elmúlik
2015. máj. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pszichiáter.
2015. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Figyi, légy türelmes és megértő. Akik vagdossák magukat csomószor csak megértésre, elfogadásra és figyelemre vágynak. Ha megpróbálod lebeszélni lehet, hogy csak rosszabb lesz. Engem próbálnak lebeszélni és ezzel néha még kedvet is adnak hozzá, hogy vágjak.


16L

2015. máj. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2015. máj. 4. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!