Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Öngyilkosság viszonzatlan...

Öngyilkosság viszonzatlan szerelem miatt. Mit csinálljak, ha nélkűle már semmi értelmét nem látom az egész életnek?

Figyelt kérdés

2015. dec. 17. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Először is, ne legyél ennyire közhelyes. Találj egy másik értelmet az eletednek, és lépj tovább a múlton. Így lesznek a sikeres emberek. Kezdj el sportolni, hangszeren játszani, írni, vagy mittudomen.. Menni fog csak foglald el magad mással. Valószínűleg unatkozol
2015. dec. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

Basszus ha én annyiszor lennék öngyilkos ahányszor szerelmi csalódás ért, számát nem tudom hányszoros halott lennék.

Hogy lehetnek ilyen gyengék a mai emberek? ( nem fizikai értelemben )

2015. dec. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Hülye vagy. Túl fogod élni, tanulj meg elengedni, csak akkor fogsz képes lenni az új befogadására ha elgyászolod őt, mármint a kapcsolatot. :)
2015. dec. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Eltudom képzelni most hogy érezhetsz. De hidd el senki miatt nem éri meg tönkretenni az életedet, bármilyen fontos is számodra. Még annyi mindenkit megismersz majd életed során, és valakit biztos fogsz legalább annyira szeretni, mint őt. Csak ne add fel! :)
2015. dec. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%
Ezt a hülyeséget! Őszinte leszek: szánalmas vagy. Bocsi!
2015. dec. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Pont így vagyok, ahogy te.

Azt mondom, sosem gondoltam volna, hogy, ha megismersz valaki mást, az segít de hidd el, tényleg segít.

Sok öngyilkossági kísérletem volt már miatta, de megismertem valakit, és már múlik a viszonzatlan szerelem.

2015. dec. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak azért is kíbírom. Megmutatom hogy csak azért is kibírom nélküle, lesz amikor én kellenék neki, de akkorra már lesz más.
2015. dec. 20. 17:34
 8/9 anonim válasza:
O dobott téged ?
2015. dec. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, de már mindegy. Reggel óta írogatja hogy legyek vele, de nem érdekek. Valahogy má semmit nem érzek íránta
2015. dec. 21. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!