Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy kövér lányba miért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kövér lányba miért nem lehet szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés

Ma már csak mindenkinek a vékony, modell alkatú lányok kellenek,de miért?

(Nem kérek bunkó válaszokat köszi:) )



2016. dec. 1. 19:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kössz. Amugy nem fogom a génjeimre. Tudom hogy hibás vagyok én is. De most dolgozom azon hogy ezt a hibámat helyre hozzam. De vannak akik tenyleg betegség miatt olyanok..ahogy írtad. Na meg egy ilyennek rengeteg oka lehet. De tényleg.

De nem vitatkozok senkivel, gondold ahogy szeretnéd, engem nem zavar.

És am nem, nem evelin vagyok ha tőlem kérdezted.

2016. dec. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Haha:D En pontosan megfelelek annak,amit leirtal. Kerestek mar tobb modellugynoksegtol is,es annyira vekony vagyok,hogy a mereteim a modellkedesnel is az also hatart suroljak.

Viszont semmivel nem konnyebb az eletem a fiuk teren szerintem,mint a tied. Igen,valoban sokan probalkoznak,de ezeknek a nagyresze nekem nem szimpatikus. Utoljara majusban volt olyan,hogy eselyt adtam egy fiunak,de vegul abbol sem lett semmi. Pedig nincsenek nagy elvarasaim,de igenis erzi az ember,hogy a hosszu vekony labai,vagy a szemelyisege miatt erdekli a masikat... Nagyon nem mindegy.

Peldaul,nekem sokkal jobban bejon az alacsony,atlagos kinezetu evfolyamtarsam,akivel mindenrol el lehet beszelgetni,mint a meno helyes pasik akik ugy gondoljak,hogy a kulsejuk miatt barmikor barkit megkaphatnak...

2016. dec. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is csak csatlakozom a többiekhez mért ne lehetne.

Nagyon is lehet.

2016. dec. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!