Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek összejöjjek vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöjjek vele?

Figyelt kérdés
Az van, hogy 6 évig jártunk egy suliba, de aztán mindketten másik suliba mentünk. Most vagyunk 7.-esek, és a nyáron döbbentem rá, hogy mennyire hiányzik. A nyáron Ugye ugyanúgy dumáltunk meg minden, mert kb az utolsó 2 évben nagyon jóban voltunk. Kb ő volt a lelkitársam, szoval talán a 1 lány volt akivel nála jobb viszonyban voltam. Mostmár tél van és szerelmet vallott. Én nem vagyok szerelmes, mert csak barátként tekintek rá. Szerintetek összejöjjünk? Szerintetek lehetek belé szerelmes? Vagy csak összetörném a szívét? Azon gondolkodtam, hogyha nem jövök vele össze, akkor is rossz lesz neki, vagy ha igen es rájövök hogy nem tudok bele szerelmes lenni akkoris, most nem tudom hogy hogyan tovabb. Szerintetek? 14/L

2016. dec. 3. 22:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#10 a bátyám 13 évesen jott ossze egy csajjal es most mar boldog házasságban élnek.
2016. dec. 4. 08:55
 12/14 A kérdező kommentje:
Amúgy azért is jobb korán összejönni mert akkor jobban megisred, összeszoktok, és később mar akar olyan lesz mintha hazasok lennetek es akkor ha összeházasodtok akkor nem lesz akkora változás és nem megy tönkre az egész.
2016. dec. 4. 09:02
 13/14 anonim ***** válasza:
Amish vagy?
2016. dec. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Mindenképpen!😂
2016. dec. 5. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!