Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Több van köztünk mint barátság?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HiiamRasko kérdése:

Több van köztünk mint barátság?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom már több mint 1,5 éve a legjobb barátok lettünk rövid idő alatt.Egy buli alkalmával amikor már rengeteg ismerős (olyan is aki több éve látott utoljára) sokan kérdezték mi van köztünk, leültünk beszélni vagy legalábbis valami ilyesmi történt és őt meglepte a dolog hogy lehet ez már nem az. Tévedhet ennyi ember egyszerre vagy csak a lányok ennyire kiismerhetetlenek?

2017. ápr. 18. 10:02
 1/4 A kérdező kommentje:

Egy kis kiegészítés:

Ő azért akart erről beszélni mert szerinte vagyunk olyan viszonyban hogy megtudjuk beszélni. Nagyon sokszor aludtunk már együtt sőt anno régi kapcsolatainkat egymásnak intéztük/segítettünk. A végén arra jutottunk hogy mintha nem is emlékeznénk hogy a buliban mi beszélgettünk de nem igazán tudom őt hova tenni

2017. ápr. 18. 10:13
 2/4 anonim válasza:

Kérdezd meg tőle mit érez, magamból kiindulva kerülni fogja a választ ha többet érez vagy pedig elmondja hogy neki ez több

U.I: Sok szerencsét

2017. ápr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na igen nekem is ez a bajom hogy a buliban úgymond megszakítottuk a beszélgetést mert már kicsit úgy éreztem inkább mentegetőzés lesz ebből. Viszont attól még túl közvetlen velem ezért nehéz eldönteni nála és bár mind2-en elég illumináltak voltunk nem biztos hogy belevágnék még egy vesztes csatába :/
2017. ápr. 18. 16:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ez több, mint egy barátság, akkor kellene csókolozni és egymás kezét fogva sétálnotok is. Ezek nélkül csak barátság. Ha bármelyikőtöknek van párja most, akkor szintén csak barátság.

Ha megkérdezed, attól még nem lesz rosszabb. Ha megmondja, hogy ez csak barátság, attól nem fogsz veszíteni. Ha nem mondjátok ki, akkor is ez a helyzet.

2017. ápr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!