Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az egyetemen nagy esély van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetemen nagy esély van arra, hogy egy hívó fiatalra rátaláljon a szerelem?

Figyelt kérdés

Már régóta szerettem volna egy barátnőt,azonban sose volt olyan egzisztenciám illetve sose voltam olyan "típusú" aki ezt megengedhette volna magának.

De ahogy telt az idő egyre erősödött bennem az érzés, egyre jobban vágytam egy "társra"..:) és most,hogy egyetemre fogok menni,ahol már a tanulás mellet az egzisztenciám kiépítésére is fogok hangsúlyt fektetni jó lenne megtalálni a nagy őt :)

Azonban sajnos a mostani fiatalok nagyon kevés része rendelkezik olyan értékekkel ,olyan felfogással ,mint én vagy hívő társaim ,többek között:nincs szexuális együttlét házasságig,bulizás kizárva,tisztelet az embertársak felé (ahhoz is ,akik mondjuk elgondolásunk szerint nem érdemelné meg) stb.. :).

Tehát a kérdésem ,sok esélyem lenne az én szemszögből ,az én értékrendemhez hasonló lány találni? :)



2017. máj. 11. 19:25
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
Nem zárkózom el előle ,csak nem leszek a világ "barátja"..
2017. máj. 12. 15:24
 22/46 anonim ***** válasza:
90%

"Be másolnád azt a szöveg részt ,mikor tiszteletlenül beszéltem a te világnézetedről?" - Valamit nem tiszteletben tartani, vagy valamiről tiszteletlenül beszélni két különböző dolog. Ha tiszteletben tartanád, hogy mi nem értünk veled egyet, akkor lesüllyednél arra szerénységi szintre, hogy minimum egy "szerintem"-et hozzácsapnál az általad igazságnak nevezett dolgokhoz (pl. hogy jobb helyzetben vagy, mint mi, hitetlen kutyák - tudom, a hitetlen kutyákat te nem mondtad, blablabla)


"az én nézetem a Bibliában van ,az ,hogy nem vagyok "képes" elfogadni "mást" ,az szintén benne van a Bibliában,nem értem hol az ellentmondás" - Gondok vannak a szövegértéseddel. Csak azt mondtam, hogy nem fogadod be azokat a dolgokat, amik ellentmondanak a te nézeteidnek.


A szegénység, igazságtalanság stb. a hitedtől függetlenül része a világunknak (sajnos). Az, hogy valaki szeretné megismerni a világ működését, nem azt jelenti, hogy szereti ezeket a dolgokat. Aki viszont homokba dugja a fejét, az semmit sem tesz azért, hogy ez a világ tényleg egy jobb hely legyen, úgyhogy erre igazán nem kéne büszkének lenned. Amúgy még csak nem is a társadalomról, hanem az univerzum tudományos megismeréséről beszéltem, ez pedig teljesen független akármilyen szeret-nem szeret hülyeségtől, mert ezek valódi tények.

2017. máj. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%
a kérdésedre visszatérve: ha már hitgyülis vagy, miért nem ott keresel magadnak valakit?
2017. máj. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:

Tehát azért írjak a hitemről hitetlenól mert ti nem értetek velem egyet :)...


Ha 3+2=5 akkor te elfogadod azt ,hogy 3+3=5 ?:)


"Aki viszont homokba dugja a fejét, az semmit sem tesz azért, hogy ez a világ tényleg egy jobb hely legyen, úgyhogy erre igazán nem kéne büszkének lenned"


Annyit szerintem biztos teszek mint te..:)


Azért nem keresek a saját egyházamba lányt ,mert messze leszek tőle :)

2017. máj. 12. 16:08
 25/46 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy tisztában a tény fogalmával. A tények bizonyított dolgok, a te mendemondád nem az - ettől még lehet igaz, mert az sem tény, hogy tévedsz, de ne hidd már azt, hogy te mindentudó vagy.
2017. máj. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg én igyekszem az ismereteimet jótékony célra fordítani - azokat az ismereteket, amikkel te nem szeretnél rendelkezni. A részletekbe most nem mennék bele, mert az már az én magánügyem.
2017. máj. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:

A mindentudó az mindent tud ,en csak azt tudom,hogy a hitem,amiről beszélek az tény...


Mindenesetre nem akarok veled versenyezni ,hogy ki segít jobban az embereken,örülök neki ,hogy te is segítesz...:)

2017. máj. 12. 16:41
 28/46 anonim válasza:
80%
Fú öreg de öntelt vagy.. nem azért nem fogsz senkit találni, mert nincsenek erkölcsös lányok egyetemen, hanem azért mert senkinek nem lesz gyomra ahhoz, hogy ezt a stílusodat tolerálja..
2017. máj. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:
Ha engem nem torelalnak az nem az én kultúrális hátteremet mutatja..
2017. máj. 12. 17:44
 30/46 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem tolerálnak, az első sorban azért van, mert nincs önkritikád.
2017. máj. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!