Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az egyetemen nagy esély van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetemen nagy esély van arra, hogy egy hívó fiatalra rátaláljon a szerelem?

Figyelt kérdés

Már régóta szerettem volna egy barátnőt,azonban sose volt olyan egzisztenciám illetve sose voltam olyan "típusú" aki ezt megengedhette volna magának.

De ahogy telt az idő egyre erősödött bennem az érzés, egyre jobban vágytam egy "társra"..:) és most,hogy egyetemre fogok menni,ahol már a tanulás mellet az egzisztenciám kiépítésére is fogok hangsúlyt fektetni jó lenne megtalálni a nagy őt :)

Azonban sajnos a mostani fiatalok nagyon kevés része rendelkezik olyan értékekkel ,olyan felfogással ,mint én vagy hívő társaim ,többek között:nincs szexuális együttlét házasságig,bulizás kizárva,tisztelet az embertársak felé (ahhoz is ,akik mondjuk elgondolásunk szerint nem érdemelné meg) stb.. :).

Tehát a kérdésem ,sok esélyem lenne az én szemszögből ,az én értékrendemhez hasonló lány találni? :)



2017. máj. 11. 19:25
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd miért nincs?..
2017. máj. 12. 18:02
 32/46 anonim válasza:
91%
Azért mert 20-an mondjuk itt, hogy öntelt vagy és, hogy ezt a stílusodat senki nem fogja tolerálni, de ahelyett, hogy magadbanéznél egyből azt mondtad, hogy az majd az ő "kulturális hátterüket" fogja mutatni. Egy kicsit vegyél vissza az egódból, nem körülötted forog a világ.
2017. máj. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
Vicc,hogy ha az embernek van hite valamiben akkor önteltnek nevezik...:)
2017. máj. 12. 20:40
 34/46 A kérdező kommentje:
Az amiket leirtam nem csak én rám vonatkozik,hanem az összes hívő keresztényre.
2017. máj. 12. 20:41
 35/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiteddel van baj hanem az önteltségeddel :D Kicsit túlzottan hirdeted a hited mások előtt és ez zavaró.
2017. máj. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
91%
Nem fogadod el, hogy van, aki másban hisz, és kiváltságosnak érzed magad. Ezért vagy öntelt.
2017. máj. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:

Erről szól a Kereszténység,hogy mi kiváltságosak vagyunk,ami azt jelenti,hogy örök életünk van.


Akkor lennék öntelt ha többnek gondolnám magam másoknál ,de semmennyivel sem érek többet mint egy másik ember.

2017. máj. 12. 21:19
 38/46 anonim válasza:
93%
Atyaúristen.. ne menj emberek közé
2017. máj. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
Egyébként ha nem a kérdésre jösz ide válaszolni ,akkor mi ertelme provokalni? :)..
2017. máj. 12. 21:38
 40/46 anonim ***** válasza:
85%
Mert válaszolsz :)
2017. máj. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!