Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

A kérdés

Na most mégis mivan?

Kb 4-5 hónapja nagyon jóba lettem egy fiú osztálytársammal. Tegnap volt 3 hónapja hogy tényleg úgy igazán legjobb barátok lettünk, és ha hülyeség ha nem, mi minden hónapfordulónál elmegyünk kettesben valahova. Először kaptam virágot, én meg nem adtam semmit mert akkor még nem gondoltam h tartani fogjuk. 2. alkalommal elmentünk moziba, és azt tudni kell rólam h issszonyat nehéz eset vagyok, akaratos kis fruska ahogy a nagyim mondja, főleg filmválasztásnál fejezem ki akaratomat, és ezt már Ő is tudja, és nagy ajándék volt neki hogy Ő választhatott filmet. A jegy árát nem engedte kifizetni. Másnap mondta a legjobb barátnőm hogy tetszem a fiú legjobb barátomnak, azt hittem viccel..
Tegnap volt ugye a 3. hónapja hogy "BFF"-ek vagyunk, de nekem is többet jelentett mint barátság... Beleszerettem Nem kaptam semmit egészen délután suli utánig... Nagyon csalódott voltam, mire amikor 2kor végeztünk a suliban elkapott a kijáratnál, adott egy csokor rózsát, és kaptam egy szájrapuszit... Mire feléledtem a döbbenetből nem volt sehol. Nem veszi fel a telefont, nem ír, nem látja messengeren az üzeneteimet.
Most mi a jóédesanyám vaaan?

05-19 23:08  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
A kérdező kommentje:

Hozzátenném ma nem voltam suliban, és mint kiderült ő sem volt...

# 1/7Időpont 05-19 23:09 Privát üzenet
Bírom ezt a sztorit esküszöm XD
MINTHA ÉN ÍRTAM VOLNA

De csak mintha, ez igazi filmanyag, így ezt lenyúltam.

Amúgy meg az a jóédesanyááád vaaan, hogy várja a reakciód tippem szerint.
Meddig bírod vagy valami, mit mondasz arra, hogy eltűnt-

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 05-19 23:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Írtam neki már 3 helyen hogy jó lenne beszélni, a hétvégén mikor ér rá, látta, nem válaszol... Kezdem azt hinni hogy csak átvágott vagy mittomén...

# 3/7Időpont 05-19 23:19 Privát üzenet
Nem tudhatjuk.
Majd kiderül, remélem ír :)

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 05-19 23:20 Privát üzenet
Szüleidet elküldöd valahova, vásárolni vagy valamit csinálni. A srácnak írsz egy üzenetet hogy egyedül vagy otthon. 10 perc múlva az ajtóban fog állni, egy szál rózsával és egy üveg borral. 😁😁

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 05-20 01:04 Privát üzenet
Nagyon nehéz volt neki összeszedni a bátorságát és ki mjtatni az érzéseit. Most valószínüleg szégyenli magát ezért nem válaszol....

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 05-20 06:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, írt tegnap éjjel (pontosabban ma hajnalban) messengeren amikor én is fent voltam hogy hol tudunk találkozni?:))
Izgulok:D

# 7/7Időpont 05-21 14:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Barátnőmnek azt mondtam nem szeretem, de rájöttem azonnal, hogy mégis, hogyan nyerhetném vissza a bizalmát?
Mégis mit érzett mikor ilyeneket írt és hogy végül így alakult?
Félek a csóktól hogy majd elbénázom, de mégis várom? Többi lent.
Szerelmes vagyok de mégis? Jó érzés de egyben rossz!
Lányok! Előfordulhat nálatok az, hogy eleinte nem éreztek semmit egy fiú iránt (mármin kedvelitek meg minden csak nem vagytok belé szerelmes) és utánna valamiért belé zúgtok és..
Volt már veletek olyan hogy valakit nagyon gyerekesnek láttatok de valahogy mégis vonzó volt?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu