Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Na most mégis mivan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most mégis mivan?

Figyelt kérdés

Kb 4-5 hónapja nagyon jóba lettem egy fiú osztálytársammal. Tegnap volt 3 hónapja hogy tényleg úgy igazán legjobb barátok lettünk, és ha hülyeség ha nem, mi minden hónapfordulónál elmegyünk kettesben valahova. Először kaptam virágot, én meg nem adtam semmit mert akkor még nem gondoltam h tartani fogjuk. 2. alkalommal elmentünk moziba, és azt tudni kell rólam h issszonyat nehéz eset vagyok, akaratos kis fruska ahogy a nagyim mondja, főleg filmválasztásnál fejezem ki akaratomat, és ezt már Ő is tudja, és nagy ajándék volt neki hogy Ő választhatott filmet. A jegy árát nem engedte kifizetni. Másnap mondta a legjobb barátnőm hogy tetszem a fiú legjobb barátomnak, azt hittem viccel..

Tegnap volt ugye a 3. hónapja hogy "BFF"-ek vagyunk, de nekem is többet jelentett mint barátság... Beleszerettem Nem kaptam semmit egészen délután suli utánig... Nagyon csalódott voltam, mire amikor 2kor végeztünk a suliban elkapott a kijáratnál, adott egy csokor rózsát, és kaptam egy szájrapuszit... Mire feléledtem a döbbenetből nem volt sehol. Nem veszi fel a telefont, nem ír, nem látja messengeren az üzeneteimet.

Most mi a jóédesanyám vaaan?


2017. máj. 19. 23:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Hozzátenném ma nem voltam suliban, és mint kiderült ő sem volt...
2017. máj. 19. 23:09
 2/7 anonim ***** válasza:

Bírom ezt a sztorit esküszöm XD

MINTHA ÉN ÍRTAM VOLNA


De csak mintha, ez igazi filmanyag, így ezt lenyúltam.


Amúgy meg az a jóédesanyááád vaaan, hogy várja a reakciód tippem szerint.

Meddig bírod vagy valami, mit mondasz arra, hogy eltűnt-

2017. máj. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Írtam neki már 3 helyen hogy jó lenne beszélni, a hétvégén mikor ér rá, látta, nem válaszol... Kezdem azt hinni hogy csak átvágott vagy mittomén...
2017. máj. 19. 23:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudhatjuk.

Majd kiderül, remélem ír :)

2017. máj. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szüleidet elküldöd valahova, vásárolni vagy valamit csinálni. A srácnak írsz egy üzenetet hogy egyedül vagy otthon. 10 perc múlva az ajtóban fog állni, egy szál rózsával és egy üveg borral. 😁😁
2017. máj. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz volt neki összeszedni a bátorságát és ki mjtatni az érzéseit. Most valószínüleg szégyenli magát ezért nem válaszol....
2017. máj. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, írt tegnap éjjel (pontosabban ma hajnalban) messengeren amikor én is fent voltam hogy hol tudunk találkozni?:))

Izgulok:D

2017. máj. 21. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!