Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segítségre lenne szükségem....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítségre lenne szükségem. Nagyon belekevertem magam?

Figyelt kérdés
Azt kell tudni, hogy van két lány.. Az egyiket nagyon régóta szeretem, de többször voltam miatta padlón, mint bárki miatt.. nagyon beleszerettem, és most vett egy nagy fordulatot, és ő is elkezdte mutatni felém azt, hogy fontos vagyok neki, szeretne találkozni és minden ilyesmi.. De viszont nem régen megismertem egy másik lányt, aki szerint még nem ismert ilyen srácot, mint én, és nem akarja, hogy elveszítsen, azt akarja, hogy legyen köztünk valami, de én is egyre jobban megkedvelem őt.. De viszont még mindig szeretem a másik lányt.. de nem akarom egyikőjüket sem elveszíteni.. Mit tegyek? Kérlek segítsetek! :(

2017. jún. 17. 22:31
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Statisztika miatt tudhatom, hány éves korodban jött ez elő nálad? :D

Egyértelmű. Ha az első olyan jó lenne, még mindig nagy szerelem lenne.. rá se néztél volna a másikra. Meg se ismerted volna. Szépnek tűnik? (nem külsőre gondolok) ..ő is? Talán szebbnek.. Ha az első kikészít és már nem olyan, csak szenvedsz miatt.. én hagynám a p! csába. De azért szépen elbúcsúznék tőle. Mert ugye első szerelem meg szép emlékek..

Nem szenvedtetném magam miatta. Nem lehet véletlen hogy a sors más ajtót is nyitogat előtted!

2017. jún. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!