Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segítségre lenne szükségem....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítségre lenne szükségem. Nagyon belekevertem magam?

Figyelt kérdés
Azt kell tudni, hogy van két lány.. Az egyiket nagyon régóta szeretem, de többször voltam miatta padlón, mint bárki miatt.. nagyon beleszerettem, és most vett egy nagy fordulatot, és ő is elkezdte mutatni felém azt, hogy fontos vagyok neki, szeretne találkozni és minden ilyesmi.. De viszont nem régen megismertem egy másik lányt, aki szerint még nem ismert ilyen srácot, mint én, és nem akarja, hogy elveszítsen, azt akarja, hogy legyen köztünk valami, de én is egyre jobban megkedvelem őt.. De viszont még mindig szeretem a másik lányt.. de nem akarom egyikőjüket sem elveszíteni.. Mit tegyek? Kérlek segítsetek! :(

2017. jún. 17. 22:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalat!!!


Rájöttem kár pazarolni az energiát!

A csaj totál semmibe vett, keressen más játszótársat.


Ezért pedig azt mondom mit magamnak is.

Hogy azért mutasd meg, hogy te vagy a legszerethetőbb csávó.

Legyen láthatatlanul de mindenki által olvashatóan rád írva:

-IM LOVEABLE


Arról nem is beszélve, hogy aki szeret mindenben támogat.

Nem húz le, meg akar megváltoztatni.

Enyém tökéletesen megérti miért csak 50 ismerősöm van email-en, facebook-on bármin.

Mert ennyi kell, ebből pedig akad már 4-5 elég neves csávó is, munkatársak.


Más nőnek ez már cinkes lenne, nyomi vagyok, változzak-STB-STB-STB


2.-ra szavazok én te esetedben is, idővel pedig majd megszereted.

Az lesz a szerelem, mikor nem a délibábot kergeted, hanem csókot adsz a tojásos nokedlis-pörköltért.

Mert enyém olyat is tud :D

2017. jún. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Utolsó, tökéletesen leírtad, tényleg sokat segítettetek, nagyon köszönöm mindenkinek!
2017. jún. 17. 23:18
 13/21 anonim ***** válasza:

Köszi, de én is sokat dilemmázok ezen, nemrég ezt a kérdést még én írtam ki, egy rendes csávó még válaszolt is:


https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..


Szóval erre mondom egy cipő, igen kis cuki.

Sose hittem, hogy miután semmibe vesz életemnek hitt nője, majd olyan SMS-ekre ébredek, hogy mikor találkozunk hozzám bújhat-e.

Ez pedig mindennél többet ér :D

2017. jún. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Végül mi lett?
2017. jún. 17. 23:23
 15/21 anonim válasza:
90%
Én pontosan nem tudom csak annyit szeretnek mondani 2 szék közül nehogy az egyikre se állj Fel. :)
2017. jún. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
72%

Hát az, hogy végül ezt a 2. csajt választottam, minden józan eszem ezt súgta.

Mint ahogy te is a 2.-at válaszd szerintem.

1 millió-ból is nehéz találni 1 olyat aki ilyeneket mond az embernek.

Hogy nem akar elveszíteni stb;


Meg mondom, mindenki megnézni, a csaj a legjobb kajákat eszi csak meg, semmi testromboló alkohol v bármi.

Fitt, mozog, jó anya lesz ennyi :D

2017. jún. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
72%

"Sose hittem, hogy miután semmibe vesz életemnek hitt nője, majd olyan SMS-ekre ébredek, hogy mikor találkozunk hozzám bújhat-e. "


Várj, ezt félreérthetően írtam bocsi, első fele az 1. lány.

Második fele a 2. lány.

1. lány nem írt semmit csak csúnyákat XDXD

2017. jún. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy hiába voltál az első miatt padlón, ehez az kell, hogy mély érzelmeket táplálj iránta.Hiába próbálnak itt téged a könnyebb útra terelni, sajnos nem mindig az a jó.

Harcolni kell, nem szabad elbújni.

Miért fogalmazódott meg benned ez a kérdés, azért mert a 2. lány szeret? Te pedig szerelmes vagy az elsőbe. Tudom lepontoztok majd emiatt a véleményem miatt, pedig én is tapasztalatból beszélek.

2017. jún. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Csak tudatni szeretném veletek, hogy épp kaptam egy üzenetet, amiben a válaszom (első válaszoló vagyok)

"Gondolj csak rájuk. Melyikükkel milyen hosszú távon tudod elképzelni az életed? Mi tetszik bennük? Mit tennél, ha egyik sem mutatna feléd semmilyen.." részét kiidézték, majd egyszerűen, szövegként leírta a kedves felhasználó, hogy "Szánalmas vagy!". Nos, nem értek vele egyet, nemtudom honnan szedte ezt, üzenem, hogy puszillak, a felhasználóneved nem fogom leírni, viszont a bárki félreértette volna a válaszom, nem, nem az volt a célom, hogy elhitessem a kérdezővel, hogy nem jön be a lányoknak, vagy valami, csupán objektív voltam, és arra értettem, hogy HA ilyen szituáció lenne, hogy érzelmeket nem mutatnak felé, melyikükért küzdene jobban, illetve hasonlók. Hogyan alkalmatkodna a helyzethez.


És még én vagyok a szánalmas.. Kíváncsi vagyok a magyarázatára. Jó, mindegy, nem szeretnék senkivel sem veszekedni, csak közleni, hogy ha valaki félreértette, mire céloztam. Semmi negatív jelentése nem volt az üzenetemnek.

2017. jún. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Ne fogalakozz azzal , aki téged nem szeretett!Meg fogja bánni!Hogy, nem fog találni mégegy ilyen fiút!Kapja be azt amire gondolok.Ilyenek felidegesítenek.
2017. jún. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!