Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen ki vagyok bukva, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen ki vagyok bukva, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igen, ki vagyok bukva saját magamtól, hogy hogyan eshettem bele ennyire valakibe. Nem értem az okát, csak úgy megtörtént. Állandóan rá gondolok, egyszerűen hihetetlen ez az egész számomra, mivel ilyen még soha nem történt velem. Bárhol látom, a szívem iszonyat hevesen kezd el verni, elpirulok, melegem lesz. Ha meghallok egy szerelmes számot, rögtön Ő jut róla az eszembe. Annyira szeretnék kezdeményezni, egyedül az tart vissza, hogy bizonytalan vagyok magamban. Nem akarok sokáig várni, mert már úgy érzem, nem bírom tovább nélküle. Ti mit tennétek a helyemben?

2017. jún. 26. 00:12
1 2
 11/11 anonim válasza:
Sziasztok bocsi kicsit off de ha már a kérdésbe is bele van írva, de mit jelent az, hogy ki vagyok bukva és a ki vagyok készülve? Sok helyen hallottam már ezeket a kifejezéseket, de nem tudnám megmagyarázni ezek az - úgymond - kifejezések konkrétan mit is jelentenek.
2018. márc. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!