Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, van igazság ebben a képben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, van igazság ebben a képben?

Figyelt kérdés

[link]

Ha esetleg nem értené valaki, amit kérdezek: igaz az, hogy mint a képen is látható, a fiúkat a szakítás nem különösebben viseli meg az azt követő pár napban, de ahogy telik az idő, rájönnek, hogy mit veszítettek?


Puszta kíváncsiságból kérdezem, mert megakadt a szemem ezen a képen. Jómagam részéről (mint lány) igaz a kép, el kell telnie egy kis időnek hogy összeszedjem magam egy csalódás után.



2017. júl. 5. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
gurl dat com nab
2017. júl. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

Igen, mivel köztudott, hogy minden embernek ugyanolyanok az érzései , minden nőnek és férfinak 2 nemre választva, mindkét nem ugyanúgy viselkedik érezlmileg ez köztudott tény.... (irónia)

Te tényleg ennyire hülye vagy, vagy segítenek neked? Kinél hogy, és ki mennyire érzelmes, van aki les*arja és továbblép egyből, van akire meg élete végéig kihat csak hogy értsd a két végletet és a közöttük levő végtelen további lehetőseget, ez a kérdés úgy hülyeség ahogy van, de kíváncsian várom az általánosítást, hogy igen ez így van, mert adott illető bele illik, csak azt nem veszitek észre, hogy az ilyet direkt úgy a csinálják, hogy egyből beletudj illeszteni az ismeretségedből 1-1 embert a két végletbe ami a képen szerepel és ezáltal azt hidd, hogy ez így is van... Manipulálhatóak vagytok mind és semmin nem gondolkodtok el, ha elgondolkodtál volna nem teszed ki ezt..

Legyen eszed inkább és az ilyeneket kerüld ahogy a kamuhíreket is, ha nem ismered mivan körülötted hogyan akarsz érvényesülni a világban..

Lehet lepontozni és privátban szidni, mert nem értettem egyet a kérdezővel és ellenszegültem akaratának, mivel általában ez van, de ez is csak arra utal, hogy végig se gondotlad amit írtam..

18F

2017. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
#2 RESPECT :)
2017. júl. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Marczy2 válasza:
Azt javaslom próbáljuk ki. Ha igaz neked és nekem is akkor lehet benne valami;)
2017. júl. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Számomra teljesen igaz. Több mint fél évvel és 2 barátnővel + pár kavarással később is hiányzik az egyik exem. :)
2017. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Alapjában véve igaz, de vannak olyan fiúk akik először bánják meg nagyon éa utána jobban túllépik, és fordítva is, hogy a lány könnyen szakít és később jön rá, hogy mit vétett. Egyébként meg, ha szakítasz valakivel, neked édesmindegy, hogy a másik fél hogyan viseli :)
2017. júl. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
van
2017. júl. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egyénfüggő.. azaz nem mindenkinél egyforma a reakció.. van aki először sír szomorkodik utána meg már vidám.. de van ezvígy fordítva aki először örül később meg rá döbben hogy elkú.ta....
2017. júl. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
igaz a kép...
2017. júl. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#2-es

Szerintem ezt le lehetett volna írni kevésbé sértő és primitív módon is...

2017. júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!