Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehetek ilyen szerencsétl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ilyen szerencsétlen? És ezt hogyan tehetném jóvá?

Figyelt kérdés
Szóval én majd egy bizonyos helyre fogok járni táncolni szeptembertől. Mikor ott voltam megnézni az edzést, akkor egyből beleszerettem az egyik fiúba. A barátnőim szerint lehet, hogy neki is bejövök. Na most. Az a barátnőm, aki ezt mondta, és már igen régóta ismeri a fiút, rákérdezett nála, hogy bejövök e neki? Erre ő azt írta, hogy én nem tetszem neki. És ez engem nagyon rosszul érintett. Mondta is a barátnőm, hogy nagyon sajnálja, és megpróbál segíteni a felejtésben. Viszont nem tudom,ez a makacsságom oka, vagy tényleg igazam van e, de csak 2x látott a fiú, akkor is csak néha nézett, mert éppen fellépésre készültek. Szóval én úgy vagyok vele, hogyha megismeri személyiségemet, akkor tud igazán dönteni. És akkor ez a barátnőm még pluszba írta is, hogy mivel a fiú idén érettségizik, ezért lehet már többet nem is jön táncra. Azaz többet nem láthatom. Mármint én egyből erre gondoltam :/ És erre annyira kiborultam, hogy a barátnőm segítségét durván visszautasítottam, mire ő nagyon megbántódott. És az lenne a kérdésem, hogy mit lehet tenni a fiúval kapcsolatban, és mit lehet tenni a barátnőmmel kapcsolatban? Nagyon megköszönném a tanácsokat, de a különböző tapasztalatok, sztorik is érdekelnek. ^^

2017. aug. 3. 00:22
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Kezdesz belém szeretni? :o tyű. Ez váratlan hír. Hogyhogy így érzed?:) amúgy én is nagyon remélem, hogy összejöhet a dolog... :c
2017. aug. 7. 20:34
 32/37 anonim ***** válasza:
Remélem nem baj, hogy beléd szerettem.
2017. aug. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Nem baj, csak érdekes:) és, ha lehetne, akkor továbbra is tanácsokat kérnék a kérdésemmel kapcsolatban :$
2017. aug. 8. 07:42
 34/37 anonim ***** válasza:
szerintem sikeres az interneten való beszélgetés :)
2017. aug. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Akkor interneten írják rá? Ne élőben beszélgessek vele?
2017. aug. 8. 18:43
 36/37 anonim ***** válasza:
Interneten egyszerűbb megismerni, de ez csak a bátorságodtól függ.
2017. aug. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Hű... utolsó válaszoló... tudnál írni nekem privátba?
2017. aug. 8. 20:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!