Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Basszus. A srác akibe szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Basszus. A srác akibe szerelmes vagyok már másfél éve meleg. Mit csináljak? Mással is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem. Nagyon közeli barátom 8éves korom óta, és másfél éve egy nagyon szép gesztus után éreztem azt hogy ő, ő az akit már mióta keresek. Egyhete mondta el elsőként nekem a szitut. Eszméletlenül összetörtem. Most nem beszélünk, azt hiszi homofób vagyok és ezért kerülöm, de ez nem igaz csak eddig azt hittem van esélyem nála. Szeretnék vele kibékülni, de előtte túl akarok lépni rajta. 16/l
2017. szept. 21. 22:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
37%

Egyesek hogy szét trollkodják a kérdést (tisztelettel a kivételeknek persze).

Kérdező, szerintem beszélj vele és lehet hogy könnyebb lenne ha kimutatnád neki az érzéseidet hátha nem meleg. Ebben a korban nagyon sokan keresik magukat és sok emberről később derül ki hogy valójában kik is és hogy melyik kapura játszanak.

Ha esetleg kimutatsz felé mindent akkor lehetséges hogy ő is viszonozni tudja mert lehet hogy nem teljesen meleg hanem mondjuk biszexuális, hiszen ebben a korban nem mindig derül ki ez azonnal.

Persze lehet hogy nincs igazam, szóval a lényeg hogy mindenképpen beszélj vele.

Sok sikert! ;)

2017. szept. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget utolsó, és azoknak is akik még normális válaszokat tudtak írni. Akinek meg itt jut eszébe viccelődni, legyen csak az én helyemben.
2017. szept. 22. 14:36
 13/15 anonim válasza:
Igen, jártam így. 2 év volt, mire bevallotta, összesen 2 év fél ment rá az életemből. nem jártunk, de nagyon szerettem.
2017. szept. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50%
Nekem az exem lett meleg..remelem az egyuttjarasunk idejen nem volt az..
2017. okt. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én nekem ugyan nem volt ilyen de mint ahogyan az előttem szóló is mondta: Mondd el neki mert lehet hogy csak össze van zavarodva és csak azt hiszi hogy meleg. Gondolom nem sokkal idősebb tőled, és ilyenkor még sokmindent beneszélnek maguknak. Ilyenkor alakul ki az emberek személyisége ki a legjobban. Mondd el neki mit érzel és majd lesz ami lesz.
2017. dec. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!