Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hiányzik, mit tudok tenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, én 16/F, és ő 16/L, interneten ismertem meg 1 és fél éve, és mostanra elkezdetünk egymás felé érdeklődni, a találkozót is lebeszéltük, (még nem találkoztunk) És, igazából eléggé hasonlít rám, olyan jókat szoktunk beszélgetni, csak mostanába nem nagyon tudunk (Késöbb fogunk tudni) És magamat ismerve, nagyon tudok kedvelni valakit. Próbáltam elterelni a figyelmem, de egyszerűen nem megy. Azt is tudom, hogy késöbb jobb lessz, de nekem itt van a (Jelenleg is) Igazából, tudom mit kell tenni, csak a ti megerősítésetekre várok.

2017. nov. 4. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha ezen mulik akk hajra. Csak bizz magadban es ugyis lesz valami. Sok sikert! :) ;)
2017. nov. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a választ. Ment a zöld kéz. :)
2017. nov. 4. 15:23
 3/12 A kérdező kommentje:
És, hozzáteszem, én tudok várni rá. Mert a késöbbieket nézve, ha úgy alakul, akkor majd úgyis együtt fogunk élni.
2017. nov. 4. 15:23
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a személyes találkozó fog eldönteni nagyon sok mindent. Ha ott nem lesz szimpatikus a lány, akkor teljesen mindegy, hogy interneten mennyire találtátok meg a közös hangot. Élőben mindenki más, ezért nem is szabad túlságosan beleélni magunkat egy virtuális beszélgetésbe.
2017. nov. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tudom. De mivel nem vagyok válogatós, legalábbis testileg, nekem mindegy lenne. Belsőleg pedig már teljesen megismertem.
2017. nov. 4. 15:38
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon drukkolok nektek, hogy jól sikerüljön a találkozó! :) Szerintem, ha írásban ennyire jól elbeszélgettetek, akkor élőben sem lesz gond. Emlékszem, mikor még tavaly novemberben először találkoztam a barátommal, én iszonyatosan ideges voltam, attól féltem nem fogok neki tetszeni, vagy semmi sem fog eszembe jutni és majd csak némán baktatunk egymás mellett. De szerencsére nem így történt, nagyon jól éreztük magunkat együtt és azt mondta, hogy számára gyönyörű vagyok. Azóta már egy kicsit elkezdett nőni az önbizalmam. :) Azt teljesen meg tudom érteni, hogy hiányzik, de ha titeket tényleg egymásnak teremtettek, akkor úgyis együtt lesztek. :) 17/L
2017. nov. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Oh, utolsó. Nagyon szépen köszönöm ezt amit írtál, ez most segített, reményt adott. Mégegyszer köszönöm. És érezzétek jól magatokat, legyenek jó pillanataitok a barátoddal, sok sikert nektek :).
2017. nov. 4. 17:46
 8/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm! :)
2017. nov. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nincs mit.
2017. nov. 4. 20:09
 10/12 anonim ***** válasza:

Tanulás miatt nem tudtok eleget beszélni? Sajnos eleinte én is így voltam vele, de megoldottuk valahogy. Itt ismertem meg a barátomat és már több, mint egy éve együtt vagyunk. Elsőnek én is nagyon féltem, mi lesz élőben találkozni vele, de hamar megbarátkoztunk úgy is:)

Hajrá! (Írj ide, vagy privátba, hogy mi történt, érdekel:))

18/L

2017. nov. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!