Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hiányzik, mit tudok tenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, én 16/F, és ő 16/L, interneten ismertem meg 1 és fél éve, és mostanra elkezdetünk egymás felé érdeklődni, a találkozót is lebeszéltük, (még nem találkoztunk) És, igazából eléggé hasonlít rám, olyan jókat szoktunk beszélgetni, csak mostanába nem nagyon tudunk (Késöbb fogunk tudni) És magamat ismerve, nagyon tudok kedvelni valakit. Próbáltam elterelni a figyelmem, de egyszerűen nem megy. Azt is tudom, hogy késöbb jobb lessz, de nekem itt van a (Jelenleg is) Igazából, tudom mit kell tenni, csak a ti megerősítésetekre várok.

2017. nov. 4. 15:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Rendben, ide írom. Nem a tanulás miatt, hanem van egy pályázat, ami neki fontos. És ami neki fontos, az nekemis, helyesebben megvárom :). Szóval mindössze ez.(Ezért írtam, hogy jelenleg keveset tudunk beszélni) És köszi a válaszod. :)
2017. nov. 4. 20:28
 12/12 A kérdező kommentje:

És amúgy, arra gondoltam, majd ezt meghallgatom vele amikor találkozunk.

https://www.youtube.com/watch?v=4QTvU1guv1c

Nektek mi a véleményetek erről a zenéről? Szerintem nagyon jó, az egyik kedvencem :)

2017. nov. 4. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!