Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megtudtam, hogy a 14 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy a 14 éves unokatestvérem egy 10 évvel idősebb pasival jár és hát eléggé féltem őt ettől a kapcsolattól. Szerintetek beszéljek vele erről?

Figyelt kérdés

2017. nov. 19. 09:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A 14 év épp csak súrolja a beleegyezési korhatárt, kicsit mintha pedofil lenne a srác. A pedofiloknak négy fajtája van:

- aki csak játszani szeret velük ártalmatlan játékokat, de semmi szex

- aki a gyerekszerelmet szeretné megélni velük, ebben sincs szex

- a csábító, ez már veszélyes

- és az erőszaktevő


A pali a harmadik kategóriás.

2018. máj. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hop, az előbb nem olvastam el a hozzáfűzésedet. Így már kicsit más a helyzet.

A pasi már felelős ember, majd észreveszi magát, az unokatesód meg iszonyatosan meg fogja magát égetni. Előbb-utóbb ennek a kapcsolatnak vége lesz, talán már vége is van, mert a srác már nem tudja tovább kielégíteni a lány igényét, és a lány így már megunja. Viszont megszokta a könnyű pénzt, és másnál is próbálkozni fog így. Aztán majd meg fog lepődni, hogy nem minden pasi ilyen.


Mi történt azóta az unokatesóddal?

2018. máj. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#11

Nézd, nem minden 18 éven felüli férfi egy kicseszett **** dög. De ettől eltérve ez a 10 év eltérés eléggé sok.

2022. febr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"A felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani

(nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!"

2022. febr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!