Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyem jóvá amit el....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem jóvá amit el. Artam? 17/f

Figyelt kérdés
Azt mondtam a baràtnőmnek hogy tanulnom kell, igy nem birunk talalkozni. Tenyleg tanulnom kellett. Aztan felhivott a haverom hogy elmegyunk korizni. El is mentem vele. Nem is jutott eszembe hogy fehivjam a baratnomet( 1 orara lakik) es kb egy orat voltam a haverommal. Aztan irtam a baratnommel hogy voltam korizni. Es utanna azt irta hogy ra nincs ideje de a haveromra van idom. Utanna azt irtam neki higy tul messze lakik. Es utanna azt irta hogy igy nincs is ertelme folytatni ha en azt hiszem rola hogy ennyit nem tesz meg ertem hogy utaz 2 orat hogy egy orat lathasson. Szerintetetek jogos a sertodese?
2017. nov. 26. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
szia! Igen...szerintem teljesen jogos, mert itt nem az tortent, hogy te alapbol a baratoddal talalkoztal volna es mondjuk o utolag kerdezte volna, hogy talalkoztok e es te igy mondtad volna, hogy nem bocsi mar a baratommal megbeszeltem. Te azt csinaltad, hogy a baratnodre nem ertel ra, de a baratodra igen. A lany azt gondolja, hogy nem eleg fontos neked es, hogy mindig csak masodik, harmadik vagy sokadik helyen lesz nalad....
2017. nov. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ez valószinüleg nekem is rosszul esne a barátomtól. És gondold át amit az első írt van benne igazság
2017. nov. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
elso vagyok....nem irtam, hogy mit kene tenned. Hat szerintem az a minimum, hogy menj oda a lany lakasara es surun kerj bocsanatot tole. Mond, hogy nagyon szereted (ha ez egyaltalan igaz)es, hogy nem lesz tobbet ilyen. Ne magyarazkodj, hogy azert csinaltad, mert a lany messze lakik, mert egyreszt ez nem kifogas, masreszt ha valakit szeretunk azert semennyi ido nem sok. Szoval ne magyarazkodj, mert meg melyebbre asod magad. Hajra
2017. nov. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez jogos volt tole, amit tenni tudsz az az, hogy megprobalod elhivni valahova. Pl adventi vasar v akarmi. Es mostantol inkabb ra forditasz idot a haverod helyett. Lepd meg esetleg rozsavan/csokival/vagy azzal amit szeret
2017. nov. 27. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!