Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek nagy a korkülönbség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés

Az elején leszögezem, hogy 15/L vagyok (augusztusban lettem 15), és lassacskán 3 hónapja összejöttem egy 21/F-val (ő szeptemberben lett 21). Nem igazán kételkedem ebben a kapcsolatban, hiszek benne, mégis páran mondják, hogy nincs sok értelme ennek a kapcsolatnak, hisz' egy 21 éves srác mit akarhat egy 15 éves lánytól (a szexen kívül). Ergo azért sincs értelme valaki szerint, mert ő eléggé messze lakik innen, 2 és fél órát autókázik miattam. 2 hete tudunk találkozni. Az elmúlt hónapokban találkoztunk párszor, nem is kevésszer, és nem tagadom, próbált rámmászni, de ha mondom neki, hogy fejezze be, abbahagyja. És ez olyankor is volt, mikor egyedül voltunk itthon.


Összegezve: Van értelme ennek a kapcsolatnak vagy nincs?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. nov. 29. 05:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Lényegtelen mi mit mondunk ugyse ez alapján fogol dönteni

De szerintem ez ilyen formában nagy különbség

2017. nov. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig az a fránya korkülömbség :D Én sose találok értelmes életvidám, de mégis határokat betartó lányt, ha mégis, akkor nem hatok rá. Egyet viszont találtam. 14 éves, én pedig 22. Tudom, hogy bejövök neki, és legyek pedofil akár, de ő is nekem. Viszont a kor ami sz utunkba áll és végülis, csak írogatni szoktunk egymásnak. Nem feltétlenül csak szex amit akarhat egy fiatal lánytól, de ismerve férfitársaimat, nagy rá az esély. Engem pl. nem ezért vonz az a lány.
2017. nov. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%

Egyértelmű, hogy szexelni akar, semmi mást. Normális 21 éves nem áll le tizenévessel. Amúgy idősebb pasik is mind fiatal csajokat keresnek, mert érett nőnek nem kellenek, nekik meg nem kell a kapcsolattal járó felelősség. A kiscsajokat meg lehet hülyíteni olyan szövegekkel, hogy te olyan ártatlan vagy, olyan kedves vagy, mennyire rossz nekem otthon, csak te értesz meg...

Nyilván nem fogod ezt tenni, de hagyd a srácot a francba. Már ott járna neki a 3 gyomros, hogy rámászik egy 15 évesre!

2017. nov. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Fruzs33 ***** válasza:
37%

Én 14 múltam,amikor az exem 24-et töltötte.Megpróbáltam vele,majdnem 3 évet vett el az életemből.Hiába volt barátnője,nem tudott elfelejteni.Muszáj voltam pontot tenni a végére,mert július óta boldog párkapcsolatban élek,lassan fél éve lesz decemberben.

Tudom,hogy nem fogsz rám hallgatni,de ennek az egésznek semmi értelme,én is tanultam belőle.

2017. nov. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az neked kell tudni, hogy van-e értelme.

Te tudod, hogy a korkülönbség ellenére jól érzed-e magad vele, te tudod, hogy zavar-e a távolság és hogy nem tudtok gyakran találkozni.

Meg egyáltalán mi az értelem? Az ilyen fiatalkori kapcsolatoknak idővel úgyis vége lesz.

A lényeg, hogy ne csinálj olyat, amit nem szeretnél. Ha nem akarsz szexelni, akkor ne csináld azért, hogy nehogy elhagyjon, mert később nagyon meg fogod bánni.

2017. nov. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
94%
Biztos, hogy a szex is fontos szempont a srácnak, főleg ha ennyit kocsikázik miattad. Ha hónapokig elvagytok szex nélkül és vannak közös programok (mozi, séta, biliárd, ilyesmik) és felvállal mások előtt, akkor lehet nem csak szexre hajt, de mindig rádmozdul és mindig leállítod, akkor előbb-utóbb dobbant, ha csak a szex miatt kellesz. DE! Csak emiatt, hogy nehogy lelépjen ne feküdj le vele, annak semmi értelme! A szex nem lehet semmilyen célhoz eszköz, vagy zsarolási alap, csak olyat tegyél, amit utólag nem bánsz meg és amihez kedved van! ;-)
2017. nov. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem vészes. Viszont szemmel láthatóan csak d*gni akar. Nem, nem a kor miatt, ha egy csak d*gni akaró 16 évessel jöttél volna össze, az ugyanúgy nem működött volna.


#4: Itt vele, mint személlyel volt a hiba, meg azzal, hogy nem volt meg az a minimális összhang, ami kell egy valamire való kapcsolatban.

Persze, egyszerűbb a korkülönbségre fogni, meg azt okolni, amiért erőltetted, ami nem ment.

2017. nov. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha te kételkedsz a kapcsolatotokban, és azt kérdezed, van-e értelme, az azt jelenti, hogy nem érzed annyira jól magad. Ha felhőtlenül mennének a dolgok (a korkülönbséget leszámítva), eszedbe sem jutna ilyen kérdést feltenni.
2017. nov. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Ez pont az a fajta a kérdés, amire ha az ember leírja az igazat, az 0 % lesz.

Én már leírtam a valóságot, de most jöjjön a 100 %-os válasz, íme:

őszintén szeret téged, és nem csak a szexre kellesz neki. Egy 21 éves nyilván gondolkodásban is ugyanott tart, mint egy 15 éves, ez egyértelmű. Tehát nincs min aggódnod, ilyen az igazi, érdek nélküli szerelem, ő lesz a nagy ő.

2017. nov. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Határeset, de szerintem nem a kor számít a legjobban. Ennél sokkal brutálisabb korkülönbségek is vannak párok között.

Ha minden okés köztetek, szeretitek egymást, akkor van értelme, ha meg nem működik, az úgyis kiderül és szakítani fogtok. De szakítani egy 17 évessel is tudnál...

Ne foglalkozz azzal, hogy mások mit mondanak, én hallottam már hasonló korkülönbséggel és korral rendelkező embereket, akiknek teljesen működött a kapcsolatuk. Egy próbát megér, ki tudja.

Én is 15 vagyok, engem sem zavarna, ha mondjuk a barátom 21 éves lenne. Ahogy az sem, ha 16 vagy 19.

2017. nov. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!