Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy drogos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy drogos srácba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor megismerkedtünk nem tudtam a problémájáról és később derültek ki a dolgok. Úgy érzem az elején megvolt a szikra de nem tudom hogy megéri e nekem ezzel tovább foglalkoznom.

2018. márc. 15. 22:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10%
Ha drogos szeretnél majd lenni,akkor maradj vele nyugodtan...Hidd el ha vele maradnál szerintem simán téged is rávenne illetve rászoktatna... Szivem nincs kedved eszt kipróbálni? Ne már csak eszt az egyet....... Te nem tudsz neki ellenállni mert annyira szereted őt,így hát nincs más választás ki kell próbálnod..Szóval benne van a pakliban azis hogy rá szoktatna téged is... Ha viszomt van egy kis eszed akkor jobb ha az ilyen embereket távol tartot magadtól.
2018. márc. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 PeterPeterPeter3 ***** válasza:
Privátban letudnád írni milyen drog(okat)ot használ?
2018. márc. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ igazatok van szakítok vele, mert ha nem fog róla leszokni akkor nem érdemes mellette lennem mivel engem is rávehet olyan dolgokra amiket én nem szeretnék megtenni. Megyek és szakítunk.
2018. márc. 16. 14:41
 14/17 anonim ***** válasza:
58%
Készülj fel arra, hogy lehet, hogy öngyilkossággal fog fenyegetni. Esetleg ígérgerni fog mindent, hogy leszokik, stb. De ne dőlj be neki. Legyél erős.
2018. márc. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
0%
Mit takar az hogy drogos? heroinista, amfetaminfüggő, havi 2 szer fogyaszt valamit egy buliban vagy néha elszív egy füves cigit?
2018. márc. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Kösz a lepontozást! Gratulálok hozzá. Segíteni szerettem volna.
2018. márc. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hagyd szerintem. Az olyanokkal csak a baj van :)

Tapasztalat.

2018. máj. 21. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!