Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan legyek hetero? 15/l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek hetero? 15/l

Figyelt kérdés
Régebben "tetszettek" fiúk de aztán beleszerettem egy nőbe és ő sokkal jobban vonz mint bármelyik srác, és igazából a nők úgy összességében ötezerszer jobban érdekelnek szexuálisan, mint a fiúk/férfiak. Nem utálom a melegeket, semmi bajom velük és szurkolok is nekik, főleg hogy majdnem biztos, hogy én is az vagyok. Csakhogy én nem szerethetek lányt. Egyszerűen nem, mert teológiára szeretnék majd jelentkezni és református lelkésszé válni! Márpedig a Biblia egyérteelműen elveti a homoszexualitást (pl Róm 1,26-1,27). Úgyhogy valaki segítsen, hogyan érjem el, hogy a fiúk tetsszenek? Régen annyira szerelmes voltam egy srácba! Illetve nem biztos hogy olyan nagyon, de tetszett... Már inkább hányingerem van, ha arra gondolok, hogy később le kéne feküdnöm egy pasival, vagy akár csak csókolóznom vele. Ez már felemészt, állandóan ezen gondolkozom, múltkor majdnem elbőgtem magam a suliban. Muszáj valahogy rávennem magam, hogy ne mindig azon a nőn járjon az eszem.
2018. márc. 18. 00:07
1 2 3
 11/22 October15 ***** válasza:

Fuh itt van pár bullshit.. :D

Igen alapvetően a homoszexualitás egy rendellenesség, 1974-ig a pszichológia személyiségzavarként tartotta számon. De ebből még nem következik, hogy ne fogadhatná el, hogy a lányokhoz vonzódik.


Ahogy a szexuális orientációja el nem fogadása sem mond ellent annak, hogy nincs baja melegekkel. Ezt nem tudom, hogy sikerült összekötni.. nekem sincs bajom velük -az emberi hülyeséggel ellenben igen, lásd "meleg aktivisták"- de ettől függetlenül még nem akarok meleg lenni. :D Már ha választható opció lenne. [Mondjuk azt mondják, hogy a prosztatamasszázs jó cucc. :D Ki tudja.. csak egy nagyon részeg csaj és egy nagyon részeg én kell hozzá. :D De ehhez sem kell melegnek lenni szóval nincs érvem ami mellette szólna. :D]


Nyilván az sem ilyen egyszerű, hogy áh legyél meleg és hagyd a vallásod. [Bocs kérdező de undorodom az összes keresztény egyháztól.. a jézusi tanítások rendben vannak bár eléggé elrugaszkodottak az emberi jellemtől, de amit az egyház előadott az elmúlt ~2400 évben ahhoz én egy keresztelés idejére nem adtam a nevem.] Nem véletlenül vallás, hiten alapul nem megértésen, nem racionális döntés eredménye. Nem tudja csak úgy azt mondani, hogy egy jóféle punciért ő akkor mától nem hívő. :D


Kérdező:

Nem kell feltétlenül lelkésznek menned ahhoz, hogy teológiával foglalkozz nem? [Btw reformátusoknál nő is lehet lelkész, KRE-n volt egy egész érdekes szab. váll.-am egy református lelkésznővel.] Ha egyiket sem tudod elvetni -amúgy erről nem kell 15 évesen döntened- akkor engedj abból amiből lehet és engedj annyit amennyit lehet ahhoz, hogy még saját magad maradj de már ne keveredj önellentmondásba.


26F

2018. márc. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Én is azt mondanám, hogy hagyd a vallást, vagy válassz valamit más módot, ahogyan gyakorolhatod. Ez így nagyon rossz lesz neked, nem

mi választjuk meg, hogy kit szeretünk. Az is lehet, amit más is írt, hogy biszex vagy, és majd jön egy srác, aki miatt elfelejted ezt a lányt.

2018. márc. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy ezt mondom, de szerintem is inkább más karriert válassz. Így is ugyanúgy szeretni fogod Istent (gondolom), és ha vallásos vagy, ez a fontos. :)
2018. márc. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, nem kell ilyen véresen komolyan venni a vallást! Ez egy olyan dolog, ami segít annak, aki segítségre szorul, egyfajta támasz a kétségbeesett emberek szamara, nem olyan dolog, amit muszáj követni. Most nem fogok kiseloadast tartani a keresztény vallásról, de őszintén szólva baromság szerintem az egész, hogy Isten elítéli a melegeket... Vannak hulye emberek, akik elítélik, de az más. Ne akarj megváltozni! Felesleges az ellen küzdeni, aki vagy! Semmi rossz nincs abban, hogy a lányokat szereted, ugyanolyan értékes vagy ettől, mint egy hetero ember. Annyira nem ertem azokat, akik különbséget tesznek ez alapján ember es ember között... Na AZ az elítélendő. Hagyd a vallást es légy az, aki vagy! :)
2018. ápr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Nem te zaklatod ezt a lányt? 😂😂😂

2018. ápr. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem zaklatok senkit😂😂 Amúgy akit én szeretek, alapból idősebb nálam:D
2018. ápr. 3. 22:08
 17/22 anonim válasza:
Nagyon szomorú ezt olvasni. Evangélikus teológiát tanulok, és szörnyű elképzelni milyen lehet, ha tényleg érzed erre az útra Isten elhívását, de tudod, hogy nem lehetsz lelkész. Én azt tudom neked mondani, hogy semmiképpen se nyomd el magadban a szexualitásod, és próbálj más ember lenne, mert ezzel csak tönkreteszed saját magadat, boldogtalan életed lesz. Viszont tény, hogy így nem lehetsz lelkész. De ne csüggedj, rengeteg más módja van annak, hogy az Urat szolgáld. Lehetsz gyülekezeti segítő, ifi vezető, hittantanár. De készülj fel, hogy ha teológiára mész bármi ilyet tanulni, kívülálló leszel, és megvetett sajnos. Nagyon nehéz helyzetben vagy, de próbál megtalálni azt az Utat, amivel az Urat tudod szolgálni, és nem kell tönkretenned magad.
2018. ápr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

9-es, 10-es. A homoszexualitás akkor alakul ki, amikor az adott állatfaj túlnépesedett a rendelkezésre álló területen és nem tudnak tovább terjeszkedni. Patkányoknál és más állatoknál is megfigyelték ezt. Ha az adott populáció teljesen belakta az adott területet, ami több egyedet már nem tudna ellátni, akkor homoszexuális jellegeket kezdenek mutatni. Azért, hogy ne szaporodjanak tovább és rendesen tudjanak élni. Ha a populáció újra normálisra csökken, egyre kevesebb lesz a homoszexuális állat.

Ergo azért van egyre több meleg ember, mert túlnépesedett a bolygó. Túl sokan élünk itt és összeomlana az egész, ha továbbra is így folytatódna a népesség növekedése.


Kérdező. Nem tudsz akarattal hetero lenni, ha egyszer nem vagy az. Az elfojtás hosszú távon nagyon nagyon káros, szóval döntened kell, mi a fontosabb. Azt az utat járod amit kiszemeltél magadnak és közben szenvedsz saját magad elfojtásától, vagy elfogadod, hogy az vagy aki, és szakítasz a teológiával

2018. máj. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

October15, én inkább úgy tudom, hogy nem személyiségzavar, és nem is bűncselekmény. Egy időben akként tartották ugyanis számon, és valóban lehetett választani a kényszergyógykezelés vagy a börtön között.


Sajna megértem a dilemmádat, és könnyen fel tud ez őrölni. Szerintem menj el egy szexuálpszichológushoz. Ha gondolod, keress egy református szexuálpszichológust, hátha találsz, bár elég necces, hogy a témában jártasat találsz-e.


Esetleg vannak anonim LMBT lelkisegély-szolgálatok, és nyilván a reformátusoknak is van, persze mindegyik mást fog javasolni. Neked kell eldöntened, hogy melyikre hallgatsz.

2018. máj. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Írj
2018. máj. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!