Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet belőle valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet belőle valami?

Figyelt kérdés

Egy jó barátomról lenne szó... Minden nap órákig telefonálunk, legtöbbször órákig, és néha ilyen kicsit kétértelmű dolgokat is mond nekem a srác. Rengeteget beszélünk chaten és személyesen is, nevet a vicceimen, akkor is ha azok nem túl viccesek, és meg is szokott ölelni találkozáskor és elbúcsúzáskor. A baráti körünkből mindenki össze akar hozni minket, és nekem nem lenne ellenemre, de nem tudom, hogy a srác többet lát-e bennem barátnál.

Előre is köszönöm a válaszokat!


15/L (én) és 15/F (ő)



#barát #szerelem #majdnem járás
2018. ápr. 4. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
...
2018. ápr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
CANCER
2018. ápr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Simán lehet róla szó. Ezek már olyan jelek.
2018. ápr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm végre az értelmes választ😁😅
2018. ápr. 5. 20:25
 5/5 anonim válasza:
Ebből így elég nehéz megítélni, de a hármassal egyetértek
2018. ápr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!