Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ronda fiúk, ti hogyan terelite...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda fiúk, ti hogyan terelitek el a gondolataitokat arról, hogy szeretnétek egy barátnőt, de nincs semmi esélyetek?

Figyelt kérdés
Már 20 éves vagyok és egyre jobban kikészít. Tudom, hogy ronda, introvertált ember vagyok, ami miatt sosem lesz senkim, de egyszerűen nem tudom elfogadni. Ti hogy csináljátok?
2018. ápr. 20. 23:07
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Neharagudj,hogy igy kerdeztem!

de o egy helyes pasi!mert elfogadja onmagat...

2018. ápr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Ertem.akkor is az a velemenyem,hogy a kusugarzas nagyon is szamit.Fontosabb,mint a szepseg.
2018. ápr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Hát szerintem normálisabb arca van, mint nekem, hiába nincs olyan sebem. És még gazdag is. Persze, hogy számít az is. De hiába minden, ha nincs vonzó arcod.
2018. ápr. 22. 19:40
 14/31 anonim ***** válasza:
Sminkeld ki magad Joker-nak. Néhány lánynak biztos bejönne.
2018. ápr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Ha kevés az önbizalmad, ez kisugárzik belőled és még csúnyábbnak látnak. Ellenben ha megszereted magad, nő az önbizalmad és a kisugárzásod sokkal vonzóbb lesz. Sokkal többet számít egy ember tartása, járása, viselkedése, hogy hogyan áll magához, mint a tényleges külseje. Tudod, a szépség relatív
2018. ápr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:

Oke figyelj,ez tok hulyeseg hallod

En ismerek egy csomo olyan embert aki egyaltalan nem nez ki jol,sot inoabb rosszal,megis annyira magabiztosak es olyan a kisugarzasuk meg latszik h nem erdekli oket es kb mindenekivel joban vannak

Nemreg is megismerkedtem ilyen fiuval es egyaltalan nem a kulsejet nehed,csak akkor azt,ha olyan a szemelyisege es persze ehhez ahhoz kell,hogy megismerd belulrol,de ha pozitiv vagy es jofej es nyitott akkor nembaj,mert hiddel en tapasztaltam,csak le kell szarni,hogy hogy nezel ki

2018. ápr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Sajnos nem relatív a szépség :(
2018. ápr. 23. 21:50
 18/31 anonim ***** válasza:

Hát már hogy ne lenne az?

Látod, ez a te problémád. Hogy így állsz hozzá

2018. ápr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Akkor miért vannak például szépségkirálynők? Ha relatív lenne a szépség, akkor felesleges lenne, mert mindenki ugyan annyi embernek tetszene. Vagy miért van az, hogy valaki egy lánynak sem kell, akármennyire próbálkozik, más meg semmit nem csinál és kapja a jobbnál jobb lányokat, akiket csak kihasznál...
2018. ápr. 23. 22:03
 20/31 anonim válasza:
Figyel nem vagy valami lángész el tanulhatsz bárhol ha nem birod fel fogni a dolgokat senki sem tökéletes. Te is tudsz csajozni csak előszor néz magadba elmékedj azon hogy min kellene változtatnod lépj ki a konfort zónádból változtas a dolgokon .
2018. ápr. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!