Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ronda fiúk, ti hogyan terelite...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda fiúk, ti hogyan terelitek el a gondolataitokat arról, hogy szeretnétek egy barátnőt, de nincs semmi esélyetek?

Figyelt kérdés
Már 20 éves vagyok és egyre jobban kikészít. Tudom, hogy ronda, introvertált ember vagyok, ami miatt sosem lesz senkim, de egyszerűen nem tudom elfogadni. Ti hogy csináljátok?
2018. ápr. 20. 23:07
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
Jah azt még ki hagytam hogy az ön sájnálat semin nem segit ezt az időt használd fel magadra
2018. ápr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted minden ember pont ugyan annyira szép?
2018. ápr. 23. 23:47
 23/31 anonim válasza:

Igen ezt gondolom

Minden ember különleges , egyforma ember nincs

2018. ápr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Ha így vélekedsz magadről ne csodálkozz, hogy nem jösz be senkinek teljesen egyet értek az előttem szólokkal a kisugárzás rengeteget számit.

Javaslom, hogy kezd el nézni Based Zeus videót a magabiztosságról segíteni fog

2018. máj. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Based Zeus, How to Beast meg a hasonló youtubereket tényleg ajánlom
2018. máj. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Semmit nem számít az, hogy mit gondolok magamról.
2018. máj. 5. 20:36
 27/31 anonim ***** válasza:

Nem kell altalanositani, mert tenyleg nem mindenkinek csak a belso szamit. De az olyan lanyok akiket csak a kulso erdekel, altalaban nem is valami ertelmesek.

A kisugarzas nagyon fontos. Nekem is tetszett olyan srac aki kulsoleg atlag alatti volt, mivel nagyon ertelmes es vicces volt es barmirol tudtunk beszelgetni.

Fontos, hogy ha ismerkedni szeretnel, legy magabiztosabb. El kell hogy fogadd magad ugy ahogy vagy. Egy onbizalomhianyos srac nem vonzza a noket. A magabiztossag annal inkabb.

Ne ezt mondogasd magadnak folyamatosan, hogy csunya vagyok ugy sem lesz senkim. Meg ha masok mondjak, hogy ez nem igaz, hallgasd meg oket es hidd el nekik. Nem veletlen irjak mar tobben is, hogy a normalisabb, erettebb gondolkodasu embereknek igenis a belso szamit jobban. :)

2018. máj. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
25ös voltam és nagyon igaza van a 27esnek
2018. máj. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

nagyon nehezen néha jobb néha pedig ezerszer rosszabb

filmezgetek sorozatozok játszok ezekkel próbálom lefoglalni magam na és belebeszélem magamba úgy mond hogy nem kell az

2018. jún. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Én "rosszlányokkal" terelem el. :) Nekik mindegy, 20 ezer fél óra vagy 1 óra. Attól függ. Nekem ennyit megér.
2018. júl. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!