Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ronda fiúk, ti hogyan terelite...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda fiúk, ti hogyan terelitek el a gondolataitokat arról, hogy szeretnétek egy barátnőt, de nincs semmi esélyetek?

Figyelt kérdés
Már 20 éves vagyok és egyre jobban kikészít. Tudom, hogy ronda, introvertált ember vagyok, ami miatt sosem lesz senkim, de egyszerűen nem tudom elfogadni. Ti hogy csináljátok?
2018. ápr. 20. 23:07
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
Szerintem az a csúnya, kinek ápolatlan a külseje, különben ha tiszta és ápolt vagy, az mindent felér (én szerintem). Azt meg gondolom nem is tudod, de egy személyiség/jellem mennyit dobhat egy emberen... Nem minden a külső:) 16L
2018. júl. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!